Společnost Oppo už na konci května/mája nenápadně avizovala, že připravuje své další chytré hodinky. Hodinky mají jednoduchý název Oppo Watch 2 a je pravděpodobné, že na trh půjdou v několika verzích. Ovšem od tohoto sdělení jsme se o chystaných hodinkách nic víc nedozvěděli. Tedy až do dnešního dne. Na čínské síti se totiž objevila jednoduchá upoutávka, která potvrdila, že hodinky budou na čínském trhu debutovat 27. července/júla v 15 hodin tamního času.

Na teaseru bohužel nenajdeme ani zmínku o specifikacích Oppo Watch 2. Proto si budeme muset vystačit s tím, co v květnu zjistili vývojáři z XDA. Ti tvrdili, že hodinky mají zatím kódová označení OW20W3 a OW20W1 a jde o hodinky ve velikosti 46 mm. Na trh půjdou ve třech barevných variantách, a to Dust Gray, Mine Shaft a Steel Blue. Ovšem výrobce prý připravuje i verzi s označením OP20W2 ve velikosti 42 mm. Tento model půjde do prodeje v barvách Mine Shaft, Gold Sand, Water Leaf a Matisse.

Víme také, že hodinky Oppo Watch 2 letos vsadí na procesor Snapdragon Wear 4100 s čipem Apollo 4s. V globálním vydání hodinky poběží na systému Wear OS. Čínská verze ale dostane systém založený na Androidu 8.1. Výrobce by měl navýšit kapacitu interního úložiště až na 16 GB, přidá prý i nové ciferníky, monitoring stresu a aplikaci Oppo Relax. Nebude údajně chybět ani podpora e-SIM. Opět ale počkejme, až tyto parametry potvrdí i výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.