Dentální hygiena udělala za poslední roky pořádný pokrok a to nemluvíme čistě jen o profesionálním zubařském vybavení. Na mnohem vyšší technologické úrovni jsou i kousky pro domácí použití a tak už dnes skoro každý přemýšlí nad sonickými elektrickými zubními kartáčky a podobně. Tím ale možnosti moderní péče o chrup samozřejmě nekončí, protože si můžete pořídit třeba i ústní sprchy. Ta pomocí trysky proudem vodu rozrušuje pak a odplavuje ho pryč. Dostanete se tak i do špatně dostupných částí úst. A my pro vás dnes máme slevové akce na dva takové modely z nabídky e-shopu Wiibuying.

První model této ústní sprchy (neboli v originále poeticky orálního zavlažovače) nabídne trojici čistících režimů s rozdílnou inzenzitou proudu vody. Pulzy samotného vstřikování mohou dosáhnout frekvence až 1800/min, takže čištění je vskutku intenzivní. K mání jsou ale i mnohem citlivější masážní možnosti. Ústní sprcha je voděodolná díky certifikaci IPX6 a nabídne hned pětici rozdílných hlavic. Vestavěnou 800 mAh baterii dobijete pomocí USB portu a potěší i oddělitelná 350 ml nádržka na vodu. Na výběr je z černé, růžové nebo bílé barevné verze a s kupónem WIIY2ZBJ je vše k mání jen za 23.99 dolarů.

Druhý kousek pak nabídne o něco menší 240 ml nádržku, ale zase například zvýší laťku certifikaci IPX7 nebo 360° rotační hlavicí. Režimy nastavení proudu vody jsou opět tři a precizní čištění docílíte pomocí jen 0.6 mm tenkého pulzního proudu vody. Baterie je také o fous větší s 1000 mAh a měla by vydržet až na 4 hodiny provozu. A cena je dokonce ještě o fous lepší, protože s kupónem WIISABPM se dostanete jen na 13.99 dolarů. Tak se o své zuby pořádně postarejte…