O tom, že značka Realme se velmi rychle dostala na špici pelotonu výrobců telefonů a dalších produktů souvisejících s mobilními technologiemi není pochyb. Své portfolio poměrně razantně rozšířili i o různé nositelnosti a loni na jaře vydali svůj první fitness náramek. Letos na něj naváží druhým modelem, který ponese jednoduchý název Realme Band 2. Ten se ale bude od svého předchůdce lišit, a to především designem.

Náramek Realme Band 2 můžeme vidět na renderovaných obrázcích, které ve spolupráci s tipařem @OnLeaks zveřejnily stránky Digit. Přestože je vzhled chystaného náramku naprosto nový, může nám být přesto povědomý. Připomíná totiž náramek Honor Band 6. Pojďme se ale na design náramku podrobněji. Displej je mírně větší s úhlopříčkou 1,4 palce. Kolem něj jsou širší rámečky a ve spodní části bude zřejmě kapacitní tlačítko. Hrany modulu jsou zaoblené.

Na spodní straně modulu je několik senzorů a je pravděpodobné, že je mezi nimi i snímač pro monitoring okysličení krve. Změnil se i řemínek náramku, který bude odnímatelný a zdá se, že je vyroben ze silikonu. Na těle náramku chybí ovládací tlačítka, což naznačuje, že ovládání bude výhradně dotykové přes displej. Realme Band 2 bude mít podporu Bluetooth 5.1 a jeho celkové rozměry jsou 45,9×24,6×12,1 mm. Tipaři zatím jen odhadují, že na trh by se tato nositelnost mohla dostat ke konci letošního roku. Počkejme tedy, co na to řekne samotný výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.