Léto a dovolené jedou na plné obrátky. Dost možná se právě chystáte na dovolenou a zjišťujete, co ještě potřebujete dokoupit. A proto jsou tu naše pravidelné Vychytávky z Číny, které vám dají tip na to, co je na čínských e-shopech zlevněno a mohlo by se vám třeba i hodit.

Minulé Vychytávky z Číny nabídly něco málo všem vyznavačům jednostopých přibližovadel a dneska se zaměříme na drobnosti, které sice až tak nezbytně nutně nebudeme v létě potřebovat, ale přece jen by nám dobu prázdnin mohly zpříjemnit. Podíváme se na praktický odšťavňovač, odpuzovač komárů a jiného obtížného hmyzu. Dnešní nabídku zakončíme praktickou termoskou.

Smoothie snadno a rychle

Smoothie je prostě trendy a mixérů, nebo odšťavňovačů na jeho přípravu jsou na trhu přehršle. Ovšem pokud chcete mít udělátko na přípravu této zdravé dobroty vždy po ruce, můžete si pořídit právě tuto přenosnou láhev. Její objem je 500 mililitrů a můžete ji nabít přes USB port. Kapacita baterie je 2600 mAh a doba nabíjení láhve jsou zhruba 3 hodiny. Navíc ani design nevypadá špatně, pokud si tedy v případě těchto praktických gadgetů na vzhled potrpíte. Samozřejmě se nemusíte u této vychytávky omezit jen na přípravu smoothie, ale můžete ji využít i k přípravě ovocných nápojů a nebo alko drinků. Momentálně můžete láhev pořídit jen za 26,95 dolaru.

Ultrazvukový odpuzovač komárů

Určitě se shodneme na tom, že komáři patří v letním období do kategorie otravných elementů. A je úplně jedno, jestli jste na dovolené, nebo doma. Samozřejmě si můžeme pořídit různé repelenty, ale snadnou pomocí v boji proti bzučivému hmyzu může být i elektronický odpuzovač. Klidně třeba tento ultrazvukový, který je malý a můžete si jej připnout za opasek u kraťasů, nebo třeba pověsit pod slunečník na terase. Jde o ultrazvukový odpuzovač, který by měl napodobovat zvuk, které samice komárů nesnáší. Ano, je prokázáno, že právě samice komárů nám pijí krev. Díky tomu, že je tento odpuzovač ultrazvukový, je i zároveň ekologický a jeho výrobce tvrdí, že je i funkční. Jeho cena není zas až tak vysoká, jde jen o 15,99 dolaru, takže můžete na vlastní kůži vyzkoušet, zda opravdu funguje.

Chytrá termoska na nápoje

Třetím do party v dnešní nabídce je termoska. A je to termoska chytrá, které se taky určitě dobře hodí pro letní výlety a nebo pikniky. Má konstrukci z nerezové oceli a na jejím uzávěru je malý LCD displej s HD rozlišením, který ukazuje aktuální teplotu tekutiny. Termoska je odolná podle certifikace IPX7, takže ji můžete použít i při výletu do drsné přírody. Objem této termosky je 500 ml a podle výrobce by měla udržet danou teplotu tekutiny až 24 hodiny. Navíc ani cena momentálně není vysoká a ve slevě ji pořídíte jen za 9,99 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.