Když prší, většina lidí vytáhne na svou ochranu deštník. Ale co nebohá auta? Na ta nikdo nepomyslel. A tak se inženýři v Lanmodo zamysleli a přišli na trh s automatickým deštníkem pro auta – Lanmodo Car Tent, plným názvem Lanmodo Pro Four-Season Automatic Car Tent. A tento rok se objevila dokonce aktualizovaná verze, která má odpojitelnou baterii.

Autový a automatický deštník je dostatečně veliký, aby pod svou ochranu schoval většinu modelů dostupných na trhu. Skvěle funguje ve všech čtyřech ročních obdobích a je vybaven dálkovým ovládáním. Dá se použít při různých venkovních aktivitách, kdy je potřeba auto chránit nebo například při výletě do přírody a posadit se pod ním jako pod terasou. Jeho instalace je naprosto snadná, výrobce uvádí, že během 30 sekund máte kompletně hotovo.

Lanmodo Car Tent ve videu

Deštník od Lanmodo dokonce chrání auto i před slunečním zářením. Takže pokud parkujete v letních dnech někde na sluníčku, dokáže deštník od Lanmodo i snížit vnitřní teplotu. A to se ve vedrech hodí. V zimě zase zabrání zasněžení vozidla a případné námraze na oknech. Zároveň také odrazí i padající předměty, které by mohly vaše auto poškodit.

Lanmodo Car Tent

Lanmodo Car Tent je aktuálně na webu výrobce ve speciální akci, kdy s kupónem ve tvaru LMDCT2021 získáte slevu 30 dolarů. Sluší se ještě doplnit, že je v dispozici ve dvou velikostech – 3,5 metru a 4,8 metru a od toho se odvíjí i cena. 339 dolarů, respektive 399 dolarů.