Nedávno vyšlo najevo, že řada Honor Magic 3 bude představena 12. srpna. O základní verzi této řady je známo pouze to, že by se mělo jednat o první smartphone se Snapdragonem 888+ na palubě. A dnes se zasvěcenci rozhodli poodhalit roušku tajemství nad tím, co by Honor Magic 3 Pro mohl být.

Honor Magic 3 Pro bude využívat řešení fotoaparátu pod displejem, které dokonale skryje přední kameru pod obrazovkou. Přední strana může poskytnout skutečně komplexní efekt obrazovky bez jakýchkoli otvorů, což přináší mimořádně dobrý vizuální dojem. Přední fotoaparát má být senzor s vysokým rozlišením, který zaručí kvalitní snímky.

Honor Magic 3 Pro

Honor Magic 3 Pro a Snapdragon 888+

Co se týče chipsetu, tak ten by měl být stejný, jak u u základní varianty – Snapdragon 888+. Magic 3 Pro od Honoru nabídne podporu 100W rychlého kabelového nabíjení a bezdrátově jej lze nabíjet výkonem 50 W. V případě modelu Magic 3 bude rychlé nabíjení přes kabel 66W.

Zadní fotoaparát by měl být se čtyřmi senzory, kdy hlavní snímač nabídne na dnešní dobu skromné rozlišení 48 megapixelů. Pracovat bude ve spolupráci s teleobjektivem s podporou 100násobného digitálního zoomu.

Doprovodným materiálem jsou rendery ukazující, jak bude hlavní fotoaparát v Magic 3 Pro vypadat. Vypadá masivně, ale u smartphonu s takovou konstrukcí zadního modulu je originální a jedinečný.

Jak jsme již dříve informovali, společnost Honor uspořádá 12. srpna globální online konferenci. A podle čerstvých upoutávek budou smartphony Honor Magic 3 na této akci debutovat.

Honor Magic 3 Pro

Zdroje uvádějí, že zařízení této řady již byla předmětem registrace v databázi Čínského úřadu pro certifikaci telekomunikačních zařízení (TENAA) pod kódovými označeními ELZ-AN00, ELZ-AN10 a ELZ-AN20.

Jak jsme již zmínili, pod kapotou bude tikat nejnovější procesor Snapdragon 888 Plus. Ten obsahuje osm jader s maximálním taktem 3 GHz, grafický akcelerátor Adreno 660 a modem Snapdragon X60 5G s rychlostí přenosu dat až 7,5 Gb/s.

Duální přední kamera v displeji?

Objevily se také zvěsti, že alespoň jeden model z rodiny bude mít 6,76-palcový OLED displej s rozlišením 2772 x 1344 pixelů. A je možné, že se dočkáme dokonce i duálního předního fotoaparátu.

Vedle zařízení Magic 3 Pro představí Honor na nadcházející prezentaci i další zařízení. Očekáváme zejména oznámení smartphonu Honor s velkým ohebným displejem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.