Značka Realme je velmi razantní a nebojí se kout železo, dokud je žhavé. A asi právě proto připravila speciální edici svého velmi úspěšného telefonu Realme GT. Realme potvrdila, že 21. července/júla představí v Číně dva telefony, na jejichž vzhledu se podílel známý japonský designér Naoto Fukasawa. Jde konkrétně o modely Realme GT Master Edition a Realme GT Explorer Master Edition.

U prvního z chystaných telefonů máme už v podstatě jasno jak na tom bude s designem a překvapivě také máme jasno i v jeho parametrech. U modelu Realme GT Explorer Master Edition zatím víme jen to, že jej značka připravila. I když první informace o tomto stroji se objevily už před nějakým časem, kdy certifikací Tenaa prošel Realme telefon s kódovým označením RMX3366 a procesorem Snapdragon 870. Tehdy ale tipaři odhadovali, že by to mohl být model Realme X9 Pro. Nyní ale výrobce a vlastně i známý tipař @OnLeaks potvrdili, že telefon s označením RMX3366 je skutečně model Explorer Master Edition.

Tipař na Twitteru k této informaci přidal i renderované snímky Explorer verze. Díky tomu můžeme zjistit, že má jinak koncipovaný hlavní fotoaparát. A opět musíme dodat, že se takovýto design zadního panelu objevil i v certifikačním výpisu Tenaa u modelu RMX3366. Jestliže je tedy telefon s tímto označením skutečně Explorer Master Edition, můžeme doplnit i některé další parametry. Jde hlavně o 6,55 palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením a integrovaným snímačem otisků prstů. Přední kamera by měla mít 32 MPix a primární senzor trojitého hlavního fotoaparátu bude mít rozlišení 50 MPix. Tenaa také uvádí, že kapacita baterie je 4500 mAh a má podporu rychlého nabíjení s výkonem 65 W.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.