Slavnou značku Lenovo asi většina z nás nemá zrovna zafixovanou jako oblíbeného výrobce audio vybavení, ale opak je pravdou. Ve svém portfoliu totiž mají poměrně širokou škálu produktů i v této kategorii a samozřejmě tam patří i celá řada bezdrátových sluchátek. Ostatně i na našich stránkách už jsme měli tu čest se s některými kousky z jejich produkce setkat. Dnes k nim tak přihodíme další, protože na e-shopu Tomtop jsou momentálně v akci velmi zajímavá TWS bezdrátová sluchátka Lenovo XT90. A samozřejmě i za velmi zajímavou cenu.

TWS bezdrátová sluchátka Lenovo XT90 nijak nevybočují ze současné designové větvě „stopkových“ sluchátek do uší. Technologie Bluetooth 5.0 umožňuje vysokou rychlost přenosu dat, stabilní výkon a nízkou spotřebu energie. Sluchátka lze používat jak obě současně, tak i samostatně. Kvalitní reproduktory a vestavěné mikrofony nabízejí jasný, čistý a realistický zvuk. Ovládání je dotykové a velmi jednoduché.

Tato Lenovo sluchátka mají také dlouhou výdrž, kterou zajišťují jednak 35 mAh baterie v každém sluchátku a jednak i nabíjecí box s 300 mAh baterií. Dosah sluchátek je až 10 metrů. Bezdrátová nositelnost je do určité míry také odolná proti vodě a prachu díky certifikaci IP54. Sluchátka Lenovo XT90 jsou nyní v bleskovém výprodeji na e-shopu Tomtop a jejich cena je skutečně zajímavá. Je nastavena jen na 13,59 euro, a to včetně DPH. Nabídka za tuto cenu je ale časově omezena.