A jsme zpět se slevami e-shopu Wiibuying. Jejich slevové kupóny se u nás už celkem slušně zabydlely a navíc nás jimi poměrně dobře zásobují. Většinou je nabídka zlevněných produktů zajímavá, ale občas dojde i na lehce obskurní kousky a kuriozity. Právě  z této kategorie jsou i dnešní kupóny, které nám znovu dokáží, že Xiaomi opravdu nevyrábí jen moderní technologické vymoženosti. Z jejich dílny totiž pochází skoro cokoliv, co vám právě přijde na mysl. Takže jako doplňky od Xiaomi pro nás dnes mají konkrétně ?

Pro začátek hodlají pořádně zásobit v předstihu školáky a to rovnou na několik dopředu. Tedy pokud se ještě ve školách pořád píše rukou, už je to přece jen nějaký ten pátek… Každopádně pro nás kolegové z Wiibuying mají sadu gelových per od Xiaomi ve stylově bílém provedení a 0.5 mm černé náplni samotného inkoustu. Pera jsou velmi lehký s váhou pouhých 9.7 g a pro jistotu jich nabízí opravdu jako pro regiment. Slevový kupón WIIMIPEN se totiž týká balení hned trojice boxů po 10 kusech, takže získáte hned 30 kousků per. Na druhou stranu ale jen za 16.99 dolarů.

Školákům by se koneckonců mohla líbit i druhá sleva. Ta je totiž na lehký batůžek, samozřejmě opět od Xiaomi. Jeho obsah je 10 litrů, je vyroben z kvalitního polyesteru a váží jen 165 g. Samozřejmostí je voděodolný povrch a nešetřilo se ani počtem kapes. Ať už uvnitř, nebo venku. Na výběr je poměrně široká škála barev, ale i zde je s dnešní slevou drobný zádrhel. Slevový kupón WIIMIBAG totiž platí jen na dva batohy najednou, navíc v náhodných barvách. Ale nekupte to za 14.56 dolarů celkem

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.