Dnes se ještě jednou vrátíme k telefonu OnePlus Nord 2. Jeho představení se blíží, výrobce začíná upozorňovat na některé z jeho specifikací a pozadu nechtějí zůstat ani designéři a tvůrci renderovaných obrázků. Proto se nyní podíváme na stránky 91Mobiles, kde se před malou chvíli objevily zbrusu nové snímky tohoto telefonu. Tedy, abychom byli zcela přesní, jde zatím jen o obrázky čelního panelu.

Dnes dopoledne jsme se sice dozvěděli něco málo o displeji telefonu OnePlus Nord 2, ale netušili jsme jak bude vypadat. Respektive jakým způsobem do něj výrobce uloží přední kameru. Nové obrázky ukazují, že selfie kamera bude v „díře“ v levém horním rohu obrazovky. To se samozřejmě dalo čekat, protože výřezům nad displejem snad už odzvonilo. Z renderů dále můžeme vyčíst, že obrazovka bude plochá s relativně úzkými rámečky a jen mírně širší bradou. Dá se proto říci, že chystaný Nord 2 dostane v podstatě už klasický vzhled mnoha přístrojů střední třídy.

A protože u renderů najdeme i stručnou informaci o odhadovaných parametrech, podíváme se i na ni. Víme, že telefon bude mít 6,43 palcový Fluid AMOLED displej s obnovovací frekvencí 90 Hz a integrovaným snímačem otisků. Víme i to, že na postu procesoru můžeme čekat vylepšený Dimensity 1200. Dále se očekává, že na trh půjde verze s 8 GB a 12 GB operační paměti a 128 GB a 256 GB interního úložiště. Hlavní fotoaparát bude trojitý a tipaři odhadují, že snímače budou mít rozlišení 50 MPix, 8 MPix a 2 MPix. Přední kamera by měla dostat 32 MPix. Baterie bude mít kapacitu 4500 mAh. Operačním systémem bude Android 11 s nadstavbou OxygenOS 11.3, která je jakousi kompilací kódů Color OS a OxygenOS.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.