Do představovačky telefonu OnePlus Nord 2 zbývá už jen devět dnů. Proto se není čemu divit, že výrobce rozjíždí mále promo a upozorňuje na některé z jeho zajímavých parametrů. Telefon bude podobně jako jeho předchůdce patři do střední třídy, ale zatím to vypadá, že přijde s určitými vylepšeními. Hlavní a velkou změnou je to, že se tentokrát dočkáme procesoru Dimensity 1200. Ten by měl mít navíc vylepšené funkce umělé inteligence.

Po avízu o použitém procesoru tu máme další info a v něm se výrobce zaměřil na čelní panel telefonu OnePlus Nord 2. Podle nového teaseru, který můžeme najít na oficiální facebookové stránce OnePlus, bude mít displej chystaného stroje úhlopříčku 6,43 palce. Půjde o Fluid AMOLED panel. Jeho obnovovací frekvence dosáhne na 90 Hz a najdeme zde i podporu HDR10+. V upoutávce přesné rozlišení uvedeno sice není, ale je víc než pravděpodobné, že půjde o FullHD+.

Další specifikace výrobce zatím nepotvrdil, ale podrobnější informace očekáváme ještě před představovačkou. Do té doby se můžeme podívat na to, co odhadují tipaři. Mluví především o hlavním fotoaparátu s primárním 50 MPix snímačem Sony IMX766. Tuto zvěst se ale nepodařilo ověřit, takže je nutno ji brát s velkou rezervou. Tipaři dále uvažují i o baterii s kapacitou 4000 mAh nebo 4500 mAh, podpoře nabíjení s výkonem 30 W a snímači otisků prstů pod displejem. Ale počkejme raději na to, co zveřejní výrobce.