Společnost OnePlus už dávno neznamená jen produkci chytrých telefonů. Své portfolio sice postupně ale přece jen rozšiřují o další produkty, mezi které patří bezdrátová sluchátka. Na svém kontě jich mají už několik a produktová řada OnePlus Buds se brzy rozroste o další položku. Tou budou sluchátka OnePlus Buds Pro.

Výrobce oficiálně potvrdil, že nová sluchátka OnePlus Buds Pro představí ve stejném termínu jako novinkový telefon OnePlus Nord 2. Prezentace proběhne 22. července/júla na indickém trhu. Přestože známe termín představovačky sluchátek, o jejich parametrech toho zatím moc nevíme. Z názvu je ale pravděpodobné, že půjde o vylepšenou verzi původních sluchátek OnePlus Buds, která se dostala na trh loni, společně s telefonem OnePlus Nord.

Pokud bychom vycházeli z parametrů loňských sluchátek, které vůbec nebyly špatné, můžeme v rámci vylepšení čekat například podporu ANC. Z původních specifikací by si chystaná sluchátka mohla ponechat podporu Dolby Atmos a Dirac Audio. Ale to opravdu jen spekulujeme. Co se ceny týče, budeme muset počítat s tím, že zřejmě půjde nahoru. Loni se sluchátka OnePlus prodávala v Indii za 4990 rupií a v Evropě jsme je mohli pořídit za 89 euro. Vyšší cena ale jednoznačně souvisí s vyššími parametry. A pokud byste si chtěli sluchátka OnePlus Buds Pro a telefon OnePlus Nord vyzkoušet ještě před jejich debutem, můžete se podívat na stránku OnePlus Lab. Tam výrobce přijímá žádosti o testování produktů. Ale jen do 17. července.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.