Tak přece jen nás čeká další velmi zajímavá představovačka velké značky ještě do konce července. Podle oficiálního účtu Honor na sociální síti Weibo je totiž jedna taková plánovaná na večerní hodiny 14. července. A žádné velké tajnůstkaření o tom, co na této akci bude představeno. Do akce totiž jednoznačně půjdou nové notebooky řady Honor MagicBook Ryzen Edition. A na tyhle kousky se určitě máme důvod těšit a samozřejmě také doufat, že se dostanou oficiálně i na náš trh. Takové novinkové telefony Honor 50 si třeba dávají dost na čas…

Firma si sice nechala další konkrétní detaily o chystaných noteboocích pro sebe, ale s poměrně velkou jistotou se dá o spoustě věcí spekulovat. Představeny by tak teoreticky měly být dva modely, Honor MagicBook 14 Ryzen Edition a Honor MagicBook 15 Ryzen Edition. Výbavou by se teoreticky mělo jednat o stejné kusy jako lednové modely postavené na platformě Intelu. Zásadní změnou by ale samozřejmě měly být procesory AMD řady Ryzen 5000. A třeba se dočkáme ohledně výbavy i některých dalších překvapení.

Teoreticky by součástí představovačky mohly být i AMD verze květnových modelů řady MagicBook X, ale na to je pravděpodobně ještě příliš brzy. I když bychom se určitě nezlobili, protože právě MagicBook X by Ryzeny 5000 také výrazně prospěly. Uvidíme jak na tom novinky budou s cenou, protože v minulosti byly varianty AMD v porovnání s Intelem o fous levnější. To ale u nové generace nemusí být automaticky pravda. Každopádně budeme velmi zvědaví.