Přestože se zřejmě už v srpnu/auguste dočkáme telefonu Google Pixel 5a, tipaři se více zaměřují na modely Pixel 6, které spatří světlo světa na podzim. Víme, že jde o dva modely, a to Pixel 6 a Google Pixel 6 Pro. A víme také to, že Google letos poměrně výrazně změnil design obou telefonů. Ten ostatně už známe z renderovaných obrázků, které se na síti objevily hned několikrát.

Dnes se pro změnu podíváme na nové a ke všemu i reálné fotky modelu Google Pixel 6 Pro. Ty v podstatě potvrzují design z renderovaných obrázků. Z fotek je jasné, že telefon bude mít čelní panel se zakřivenými hranami a díky tomu nulovými bočními rámečky. Horní rámeček a barda jsou velmi úzké. Ve středu horní části obrazovky je „díra“ pro přední kameru. Zadní panel je ovšem v rámci vzhledu zajímavější a naprosto jiný, než bývalo u Pixel telefonů zvykem.

V horní části zadního panelu, ve výrazném horizontálním pásu, najdeme hlavní fotoaparát. Ten je složen ze tří snímačů a LED blesku. Poslední z trojice senzorů má obdélníkové ohraničení, což by mělo znamenat, že jde o periskopový snímač. Uprostřed panelu je velké písmeno G a chybí zde snímač otisků prstů. Je proto velmi pravděpodobné, že jej výrobce uložil pod displej. Ve spodní části pak najdeme označení modelu GR1YH. Toto označení patří právě telefonu Google Pixel 6 Pro. Pokud bychom tedy porovnali tyto reálné fotky s renderovanými obrázky, můžeme říci, že se nijak výrazně neliší. Ale jako vždy berme fotky s rezervou, protože se objevily na čínské síti a jejich pravost nelze potvrdit.