Léto, prázdniny a dovolené jedou na plné pecky. Počasí se taky docela snaží, takže výlety do přírody nemůže nic ohrozit. Ale možná si budete chtít na výlety ještě něco málo vybrat a nakoupit z nepřeberné nabídky čínských e-shopů. A abychom vám vybírání trochu usnadnili, jako vždy v neděli po poledni tu pro vás máme tři tipy v naší pravidelné rubrice Vychytávky z Číny.

Minulou neděli jsme se zaměřili na doplňky do auta a dnes naše Vychytávky z Číny mají v zásobě tři kousky pro milovníky jednostopých přepravovadel. Opět tu máme drobné doplňky, které se hodí všem těm, kteří vyjíždějí na výlety na kolech a nebo skútrech. Takže hurá do sedel.

Pevná cyklo taška

Pro delší výlety na kolech se určitě dobře hodí tato pevná cyklo taška. Má skořepinu vyrobenou z ethylenvinylacetátu (EVA), který je pevný ale zároveň pružný. Proto tato taška odolá nárazům a dokonce i většímu tlaku. Ke kolu, elektrokolu a nebo skútru ji můžete připevnit několika popruhy s nastavitelnou délkou. Kapacita tašky je 2,6 litru a má i vestavěnou přihrádku. Výrobce tvrdí, že taška je nepromokavá, takže vydrží i určitou nepřízeň počasí. Reflexní nášivka by měla zajistit bezpečnou jízdu za tmy nebo při zhoršené viditelnosti. Cyklo taška je momentálně zlevněna a její cena je nastavena na 13,99 dolaru.

Tachometr na kolo

Nedílnou součástí cyklo výbavy je i tachometr. Určitě jej na svém kole máte i vy a pokud ne, můžete si jej právě teď pořídit za opravdu dobrou cenu. Na podsvíceném LCD displeji najdete všechny potřebné údaje a výrobce slibuje dobrou viditelnost jak za ostrého slunce, tak i za tmy. Bonusem je i určitá odolnost vůči vodě, takže by funkčnost tachometru neměl ohrozit ani déšť. Navíc cena tachometru po slevě spadla na příjemných 7,59 dolaru.

Stylové steampunkové cyklo brýle

Pokud chcete i při jízdě na kole vypadat opravdu stylově, mohly by vás zaujmout tyto ochranné brýle vyvedené v designu steampunk. Jejich zajímavý vzhled jim ale nic neubral na funkčnosti, proto se o své oči bát nemusíte. Skla brýlí jsou plastová s UV filtrem. Pásek pro upevnění kolem hlavy je nastavitelný a mírné zakřivené brýlí neomezuje periferní vidění. Brýle se samozřejmě hodí i pro jiné outdoorové aktivity, takže můžete být šik i při rybolovu a nebo pěší turistice. A ani cena není nijak závratná, proto můžete momentálně brýle pořídit jen za 18,26 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.