Špičkování mezi velkými značkami výrobců telefonů může být i poměrně zábavné, protože je často velmi adresné. V minulosti jsme se tak dočkali mnoha povedených šťouchanců od Samsung nebo Xiaomi a čerstvě přiložili své polínko do ohně i z indického zastoupení POCO. Na Twitteru si totiž nepokrytě utahují ze sloganu chystaného konkurenčního modelu OnePlus Nord 2. A k tomu samozřejmě ještě neopomenou dodat, že jejich vlastní POCO F3 GT bude jistě mnohem lepší volbou. S doprovodným obrázkem pak není pochyb o tom, že trolling je opravdu až na prvním místě.

Twitterový příspěvek s úspěchem paroduje promo slogan OnePlus Nord 2 “pretty much everything you could ask for” a kreativně ho mění na “pretty much everything you could ask for and more.” Aby pak náhodou nevznikla mýlka, jak to vlastně mysleli, tak i doplní, že jejich POCO F3 GT nebudou žádným obyčejným N telefonem. Oba dva telefony totiž míří do velmi podobné části trhu. A i jejich parametry jsou podle všeho v mnoha kategoriích srovnatelné. Takže přímý útok na konkurenci dává smysl. Nu a s trochou humoru jde všechno vždy lépe.

POCO F3 GT má být přeznačená globální verze čínského Redmi K40 Game Enhanced Edition, takže nabídne 120 Hz AMOLED panel, procesor Dimensity 1200, trojitý fotoaparát se 64 Mpx hlavním senzorem nebo 5000 mAh baterii se 67W nabíjením. To je těžká váha, protože podle všeho OnePlus Nord 2 nabídne jen 90 Hz AMOLED panel a 4500 mAh baterii se 30W nebo 65W nabíjením. Hlavní senzor fotoaparátu má být také jen 50 Mpx, ale mělo by jít o kvalitnější kousek než u POCO. Takže ve finále bude opět rozhodovat asi až cena. A zákazník si tak může jen radostně mnout ruce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.