Kdo si hraje, nezlobí. A toto okřídlené rčení se nemusí nutně vztahovat jen na děti, protože i mezi dospělými najdeme mnoho jak zlobivých, tak hráčů. Prázdniny jsou ale časem dovolených a cestování, takže si více pozornosti zaslouží hraní mobilnějšího charakteru. Kromě telefonů k tomuto účelu slouží i specializované herní konzole, které jsou navíc v dnešní době opravdu za hubičku. Jako například hned několik zajímavých kousků značky POWKIDDY, které pro vás dnes máme z nabídky e-shopu Wiibuying. A samozřejmě s extra slevovými kupóny navrch.

Asi tou nejzajímavější přenosnou konzolí je model POWKIDDY X13 s velkým 5.1-palcovým HD displejem, dvojicí joysticků a hned 3000 dostupnými herními klasikami. Podporován je i výstup na televizi, microSD karty a konzole má dokonce i fotoaparát. S poměrně solidní 3000 mAh kapacitou baterie by mohla i chvíli vydržet. S kupónem WII10ALL si ji pak můžete pořídit jen za 44.99 dolarů.

Nebo možná sáhnete po více retro vypadajícím modelu POWKIDDY RGB10 s kompaktnějším designem, 3.5-palcovým IPS displejem a open  source Linux systémem. Vše za 69.99 dolarů díky kupónu WII10ALL. Nu a pokud toužíte po multiplayeru, tak se šikne POWKIDDY RGB20 s Wi-Fi a Bluetooth. A cena příliš nenabobtnala, protože je k mání za 74.99 dolarů, překvapivě opět s kupónem WII10ALL.

A pokud se vám snad stýská po starých dobrých arkádách, tak je k dispozici model POWKIDDY A13. Ten má dokonce pákový joystick, který ale jde rozebrat a konzole v klid zavřít pro přenositelnost. V tomto případě jde navíc o větší kousek s 10-palcovým displejem, spoustou portů a větší 4000 mAh kapacitou baterie. Také je ale z dnešní nabídky nejdražší, i když už známý kupón WII10ALL srazí cenu na 89.99 dolarů.