Značku Ulefone asi není nutné nijak zdlouhavě představovat, protože tento čínský výrobce je i u nás velmi populární. Jejich specialitou jsou především odolné telefony řady Armor, ale nebojí se ani kousků s velkou baterií řady Power. A plánovaný nový model pak pro jistotu spojí obě oblasti expertízy dohromady, protože Ulefone Power Armor 13 bude opravdové monstrum. Kromě jasných odolných vlastností se totiž bude moci pochlubit vskutku extrémní kapacitou baterie. Ono takových lidových 13.200 mAh opravdu u telefonu nevidíme každý den.

Kromě 13.200 mAh obří baterie se ale Power Armor 13 bude moci pochlubit i slušnou sestavou ostatních parametrů. Například displej s úhlopříčkou 6.81-palců a FullHD+ rozlišením také nebude žádná drobek. Uvnitř pak najdeme procesor Helio G95 spolu s 8 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti. Baterii ani nebudete nabíjet nijak extra dlouho, protože 33W je solidní výkon drátového nabíjení. Ale dočkáme se i 15W toho bezdrátového. Fotoaparát by měl mít hned čtyři senzory a prim má hrát 48 Mpx kousek. Samozřejmostí jsou pak odolné certifiakce IP68/IP69K a MIL-STD-810G.

S podobnou šílenou kapacitou baterie bude Power Armor 13 asi králem v této kategorii, i když se děsím rozměrů a váhy tohoto modelu. Přesným datem vydání a plánovanou cenou se tvůrci zatím nepochlubili, ale určitě se těchto informací dočkáme v příštích dnech. Protože ve videu výše se mihnulo zmínění pozdního července. Pokud tedy patříte k uživatelům pro které je výdrž telefonu nadevše, tak v tomto modelu asi najdete nový svatý grál.