Včera jsme pro vás měli slevovou akci na výbornou 3D tiskárnu Creality Ender-3 z nabídky e-shopu Tomtop. Tento parádní kousek je jednou z nejdostupnějších výborně vybavených domácích 3D tiskáren na trhu a tak určitě neublíží ještě jedna akce z jiných zdrojů. Tentokrát ale ze zásob e-shopu Cafago. Pokud snad máte svůj účet a členské výhody spojené s tímto čínským prodejcem, tak mu můžete bez obav dát přednost. Cena je v zásadě stejná a nic tak nebrání zvolit tuto variantu slevové akce.

Creality Ender-3 je domácí  3D tiskárnou, která vám dorazí v rozebraném stavu a vy si ji tak musíte sami sestavit. Může však nabídnout velice slušné parametry například s hlavicí MK-10, přesností tisku ±0.1 mm, pracovní tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a podporou celé řady 1.75 mm tiskových strun (tzv. filamentů).  Rychlé zahřívání na 110℃ v pouhých 5 minutách je také velmi pozitivním číslem pro nadšené modeláře a technologie navázání tisku při výpadku proudu velmi šikovným parametrem.

Jak již bylo zmíněno, tak je cena i v těchto bleskových prodejích na Cafago jen hezkých 124.99 euro. Tedy pokud využijete slevový kupón TC0954, který nám poskytli. Akce je také z německého skladu bez dalších doplatků a měla by platit až do konce července. Nadšení modeláři tak mají možnost se vybavit na prázdninové kreativní akce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.