Čínský e-shop Wiibuying nás v poslední době pořádně zásobuje roztodivnými slevovými akcemi a kupóny. Určitě se tak našlo nemálo čtenářů, kteří už některé z nich využili a něco si pořídili. Ale valná většina nepochybně stále váha, takže se je můžeme jen pokusit navnadit něčím zajímavým. A dnes něco takového máme po ruce, protože kolegové z Wiibuying mají další akci pro zbrusu nové čerstvě registrované zákazníky. Těch se týkají slevové kupóny na USB kabely a doplňky za ceny, které jsou bez přehánění do korunových položek…

Třeba takový USB kabel Olaf s konektory šikovně ohnutými o 90 stupňů. Kabel je opletený takže něco vydrží a k mání je v černé, modré nebo červené barvě. Na výběr máte mezi klasickou micro-USB, USB Type-C nebo Lightning koncovkou. A kolik takový káblík stojí nového zákazníka Wiibuying ? Pěkných 0.1 dolaru, tedy deset centů. Kvalitní USB kabel za zhruba dvě koruny a s dopravou zdarma ? Stačí se jen registrovat na Wiibuying a využít slevový kupón WIINCOD01.

Pod jeden dolar se s cenovkou $0.99 a slevovým kupónem WIIWANUU vejde i zastřihovač nehtů od Xiaomi Mijia. Vše vyvedeno v nerez oceli a pro případné zájemce je pak k dispozici i set s pěti členy manikúry. To se ale výše zmíněný kupón netýká, i když i bez kupónu je vše za parádní cenu. A opět s dopravou zdarma jako obvykle.

A pokud byste snad sháněli univerzální USB kabel s možností všech tří konektorů najednou, tak vás Wiibuying nenechá ve štychu. Kabel značky Twitch má totiž možnost magnetických hlavic ( micro USB, USB Type-C a Lightning) a prodává se i jako set se všemi třemi najednou. Extra kupón WIITWI1K se týká jen kabelu s jednou hlavicí, ale na druhou stranu za $0.1 s dopravou zdarma asi člověk odpustí ledacos….

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.