Patříte mezi kreativní jedince a zároveň milujete moderní technologie ? Pak jste už určitě někdy přemýšleli o pořízení 3D tiskárny, protože ta je přesnou odpovědí na vaše zájmy. S její pomocí pak budete mít možnost doma tisknout všemožné doplňky, dekorace a maličkosti. Navíc už v dnešní době zdaleka nejde o nic extra drahého. Což vám dokážeme s dnešní slevovou akcí z e-shopu Tomtop. V ní je osvědčený model Creality Ender-3 za velmi slušné peníze.

Creality Ender-3 je domácí  3D tiskárnou, která vám dorazí v rozebraném stavu a vy si ji tak musíte sami sestavit. Může však nabídnout velice slušné parametry například s hlavicí MK-10, přesností tisku ±0.1 mm, pracovní tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a podporou celé řady 1.75 mm tiskových strun (tzv. filamentů).  Rychlé zahřívání na 110℃ v pouhých 5 minutách je také velmi pozitivním číslem pro nadšené modeláře a technologie navázání tisku při výpadku proudu velmi šikovným parametrem.

Jde o jednu z nejdostupnějších 3D tiskáren na trhu od zavedené značky, takže s tímto modelem rozhodně nemůžete šlápnout vedle. A jako třešnička na dortu je pak i fakt, že je tiskárna dostupná z německého skladu obchodu, takže se nebudete muset starat o žádné další obtěžující celní a daňové doplatky. Navíc pro vás máme ještě extra slevový kupón TT3DE3 se kterým cena klesne jen na pouhých 124.99 euro. To už je více než solidní nabídka.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.