Patříte mezi kreativní jedince a zároveň milujete moderní technologie ? Pak jste už určitě někdy přemýšleli o pořízení 3D tiskárny, protože ta je přesnou odpovědí na vaše zájmy. S její pomocí pak budete mít možnost doma tisknout všemožné doplňky, dekorace a maličkosti. Navíc už v dnešní době zdaleka nejde o nic extra drahého. Což vám dokážeme s dnešní slevovou akcí z e-shopu Tomtop. V ní je osvědčený model Creality Ender-3 za velmi slušné peníze.

Creality Ender-3 je domácí  3D tiskárnou, která vám dorazí v rozebraném stavu a vy si ji tak musíte sami sestavit. Může však nabídnout velice slušné parametry například s hlavicí MK-10, přesností tisku ±0.1 mm, pracovní tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a podporou celé řady 1.75 mm tiskových strun (tzv. filamentů).  Rychlé zahřívání na 110℃ v pouhých 5 minutách je také velmi pozitivním číslem pro nadšené modeláře a technologie navázání tisku při výpadku proudu velmi šikovným parametrem.

Jde o jednu z nejdostupnějších 3D tiskáren na trhu od zavedené značky, takže s tímto modelem rozhodně nemůžete šlápnout vedle. A jako třešnička na dortu je pak i fakt, že je tiskárna dostupná z německého skladu obchodu, takže se nebudete muset starat o žádné další obtěžující celní a daňové doplatky. Navíc pro vás máme ještě extra slevový kupón TT3DE3 se kterým cena klesne jen na pouhých 124.99 euro. To už je více než solidní nabídka.