Loňský OnePlus Nord byl velmi očekávaným kouskem, protože se po dlouhých letech jednalo o návrat značky do střední třídy a fandové tak byli logicky natěšení. Výsledkem byl nakonec velmi slušný telefon, i když s jeho cenou se možná čekalo ještě něco o fous lepšího. Každopádně šlo o první model v řadě Nord, která se od té doby dočkala už několika dalších telefonů. Zatím posledním je OnePlus Nord CE 5G, ale všichni ví, že tím opravdovým nástupcem původního modelu bude až Nord 2. A dnes se na internetu objevily věrohodné informace o datu jeho představení.

Tyto informace pochází z indických zdrojů, konkrétně pak od známého tipstera, Mukula Sharmy. Ten dnes zveřejnil novinky údajně potvrzené zákulisními zdroji, že se OnePlus Nord 2 dočkáme ještě v červenci. Konkrétně v posledních 10 dnech měsíce a jako konkrétní nejpravděpodobnější datum byl určen 24. červenec. O tom, že se něco v dohledné době chystá není nejmenších pochyb, protože třeba oficiální Instagram účet OnePlus Nord dnes vymazal veškeré příspěvky. Zvláštní tah, ale určitě znamená nějaký pohyb ve spojitosti s tímto telefonem.

Před časem jsme měli možnost vidět i první údajné rendery telefonu a kolují i pravděpodobné parametry. Pro fanoušky je ale určitě pozitivní informace, že podle všeho firma neplánuje odstranění skvělého „šoupátka“ na boku, aneb hardwarového tlačítka Alert Slider pro ztlumení telefonu. Výbava by pakl měla zahrnovat 6.43-palcový FullHD+ AMOLED displej s 90 Hz a údajně také poprvé i procesor od Mediateku, konkrétně Dimensity 1200. A velmi solidně vypadá i předpokládaná sestava fotoaparátů s 50 Mpx hlavním senzorem, doplněným o 8 Mpx ultra-wide a 2 Mpx zatím neznámý kousek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.