Společnost Samsung plánuje na příští měsíc velkou představovačku s podtitulem Galaxy Unpacked. O tom, že skládací telefony Samsung Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3 dorazí v srpnu/auguste se už nějakou dobu spekuluje. Výrobce sice přesný termín neoznámil, ale tipaři odhadovali, že tato prezentační akce proběhne hned z kraje měsíce, a to 3. srpna.

Ovšem podle čerstvých informací, které se objevily na Twitteru to vypadá, že akce proběhne o pár dnů později, konkrétně 11. srpna v 10:00 EST. Z upoutávky lze také vyčíst, že kromě skládacích telefonů Samsung Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3 výrobce představí i další produkty. Mělo by jít o sluchátka Galaxy Buds 2 a chytré hodinky Galaxy Watch 4. Hlavními hvězdami večírku ale budou oba skládací telefony.

O obou těchto strojích toho víme už poměrně dost. Ale i o hodinkách a sluchátkách se na síti dá něco málo dohledat. Například na stránkách MySmartPrice můžeme nyní najít exkluzivní info o cenách hodinek Galaxy Watch 4. Hodinky půjdou na trh ve dvou velikostech, 40 mm a 44 mm. Menší verze prý údajně přijde na 350 až 370 euro. Větší verze prý bude stát mezi 380 až 400 eury. A když už mluvíme o cenách, přidáme i cenu sluchátek Buds 2. Ta údajně budou mít cenu mezi 180 až 200 eury. Na stránkách také najdeme, že skládací telefony budou primárně představeny v USA a Velké Británii a jejich prodeje by měly odstartovat 27. srpna. Jejich cena ale zatím zůstává v utajení. Ovšem proslýchá se, že by měly být zhruba o 20 % levnější než jejich předchůdci.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.