Pořídit si dnes chytré hodinky nebo chytrý náramek opravdu není žádný problém, protože ceny klesly v poslední době na extrémně nízké hodnoty. Kousky se slušnými parametry jsou záležitostí jen několika stovek korun a pro většinu uživatelů budou naprosto dostačovat. Jeden takový pro vás máme i dnes, protože v bleskových prodejích na e-shopu Cafago je chytrý náramek Y68 s cenovkou pod magickou hranicí deseti euro. To by se tak určitě mohlo ledaskomu zamlouvat, protože nízká cena je vždy nejlepší cestou k srdci českého fanouška.

Ačkoliv je Y68 oficiálně klasifikován jako chytrý náramek, tak designově i rozměry spíš připomíná chytré hodinky. Obdélníkový IPS displej se zaoblenými rohy má 1.44-palcovou úhlopříčku a rozlišení 240 x 240 pixelů. Nízká cena se samozřejmě lehce podepsala na zpracování a tak je tělo náramku jen plastové a řemínek pak silikonový. Jinak má ale náramek veškeré obvyklé vybavení včetně senzorů na měření srdečního tepu, tlaku nebo okysličení krve. Stejně tak i krokoměr nebo sportovní režimy. Baterie s kapacitou 100 mAh by měla stačit na hezkých pár dnů a zajímavé je i přímé nabíjení těla hodinek výsuvným USB portem. A potěší i odolná certifikace IP67.

Náramek je na výběr ve čtyřech barevných odstínech řemínku, černé, růžové, černé a bílé. K tomu pak sedí buď zlaté nebo stříbrné tělo náramku samotného. Tím nejlepším na celé nabídce je ale samozřejmě cena, protože e-shop Cafago a jejich bleskové prodeje mají Y68 jen za 9.65 euro. Takže bratru nějakých 250 korun s dopravdou zdarma. To by mohlo zaujmout.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.