Představení skládacího telefonu Samsung Galaxy Z Fold 3 se pomalu ale jistě blíží. Společnost Samsung jej naplánovala na srpen/august a společně s tímto skládacím strojem bude uveden i jeho véčkový bratr Galaxy Z Flip 3. O obou telefonech se na síti už poměrně dlouho diskutuje, takže by se dalo říct, že o nich víme téměř vše. Ale nový informací není nikdy dost, zvlášť když přijdou v podobě velmi povedených renderovaných obrázků.

Zbrusu nové rendery jsou exkluzivně k vidění na stránkách 91Mobiles. Obrázky by měly pocházet z důvěryhodného zdroje a ukazují skládací telefon Samsung Galaxy Z Fold 3 ze všech úhlů a zřejmě i ve všech barvách, ve kterých půjde telefon na trh. Konkrétně jde o barvu černou, tmavě zelenou a světlý barevný přechod. Všechny tři barevné varianty mají zadní panel s matným povrchem. Na zádech je trojitý hlavní fotoaparát. Senzory a LED blesk jsou vertikálně uloženy v oválném modulu.

Od zadního panelu se přesuňme k velkému vnitřnímu displeji. Obrazovka je plochá a má úzké rámečky. Nenajdeme zde ani výřez a ani „díru“ pro kameru. Tu totiž výrobce údajně uložil pod displej a měla by mít 16 MPix. Menší vnější displej je také plochý a 10 MPix kamera je uložena v „díře“ uprostřed horní části obrazovky. Na pravé hraně je uložen snímač otisků a tlačítka pro ovládání hlasitosti. Na levé hraně by měl být slot pro SIM karty. Tolik tedy k designu telefonu. V nejbližší době očekáváme i podrobnější informace o parametrech.