A jsme opět zpátky s další nůší slevových kupónů od kolegů z e-shopu Wiibuying. Tentokrát na žádné telefony, sluchátka nebo podobné záležitosti, ale hezky jen poctivě počítačové doplňky. Tedy konkrétně na myši a jednu velmi zajímavou podložku. Ostatně pokud budou letní bouřky pokračovat tak jak doteď, tak je alternativa sezení u počítače a nějakých zajímavých her rozhodně lákává. K tomu se určitě kvalitní myška hodí, navíc když ji máte možnost pořídit za extrémně nízké ceny s našimi dnešními kupóny. Takže co si pro nás na Wiibuying dnes nachystali ?

Dvojice herních hlodavců

Pro začátek jednu lehoučkou herní myšku vážící jen 99 g. K tomu přispívá děrovaný design připomínající plástev a myš nabídne hned šestici tlačítek pro potřeby uživatele. Ten si také může nastavit DPI k obrazu svému, protože má na výběr ze šesti úrovní, od 800 až po 6400 DPI. Správná herní myš má také hrát všemi barvami a sedm rozdílných možností RGB podsvícení je tak určitě k dobru. A s kupónem WII8M4VZ je k sehnání jen za 13.99 dolarů.

Velmi podobné vybavení má i další herní myška značky ONIKUMA. Ta sází na klasičtější design s žebrováním na bocích a má také o jedno tlačítko více. Všechny jsou navíc programovatelné. Opět máme k dispozici šest úrovní DPI od 800 do 6400 a znovu sedm možností RGB podsvícení. Jako bonus ale dostaneme v tomto případě i opletený kabel. A s kupónem WIIFP7GC nás přijde také jen na 13.99 dolarů.

Podložka až oči přecházejí

Posledním do dnešní party je pak podložka pod myš (případně zároveň i pod klávesnici), která potěší každého hráče. Protiskluzový spodní povrch je samozřejmostí a horní strana pak má příjemný hladký textil s vodotěsnou úpravou. A nemůže chybět opět ani RGB podsvícení se 14 režimy světelných efektů, nebo 7 módů statického podsvícení. Na výběr je ze tří velikostí podložky (250 x 300 mm/ 800 x 300 mm/ 900 x 400 mm) a s kupónem WIIQ88JC začínají ceny už na 14.99 dolarech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.