Úklid domácnosti obvykle nepatří mezi oblíbené činnosti a tak se snažíme si to všelijak ulehčit. Na vysávání tak už máme robotické pomocníky, kteří dokonce často zvládnout i vytřít podlahu navlhčeným mopem. Přesto ale spousta lidí stále dává přednost manuální kontrole právě při vytírání podlahy a právě takovým se bude určitě líbit šikovný mop Deerma Spray Mop. Ten je navíc k dostání v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop, takže je ideální moment k jeho pořízení.

Deerma Spray Mop na sobě sice nemá přímo logo Xiaomi, ale i tak je zřejmé, že patří do stáje této gigantické značky. Vytírat s ním budete samozřejmě „namokro“, protože je vybaven 0.35-litrovým zásobníkem na vodu, který by měl vydržet až na 100㎡ plochy. Rozstřikování je řešeno vějířovitě až do 95 cm vzdálenosti, což napomáhá rychlosti práce. A hadřík z uhlíkového mikrovlákna také není k zahození. Díky dlouhé 1.2 m tyči nástavce také jednoduše dosáhnete případně na zeď nebo strop. Mop je navíc poměrně lehký se 750 g váhy, takže se ani nepronese.

Momentálně je tento mop v akci na e-shopu Tomtop za parádní cenu 13.43 euro, navíc přímo z německého skladu. Jde tak o ideální příležitost se vybavit dalším šikovným pomocníkem do domácnosti. Cena je opravdu extrémně nízká, takže nic nebrání si tento kousek pořídit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.