Letní měsíce přímo vybízejí k fyzické aktivitě a doba dovolených je k tomu samozřejmě přímo jako stvořená. Cyklisté tak brzy zaplaví republiku v ještě hojnějším počtu než je obvyklé a přidají se k nim určitě i stále se rozšiřující řady koloběžkářů. Stále ale také vzrůstá obliba elektrokol, protože mít přece jen k ruce možnost alespoň částečné asistence při šplhání do kopce je prostě k nezaplacení. K vyšší popularitě určitě přispívá i všeobecný pokles cen elektrokol. Ten můžeme dnes zvýraznit i slevovou akcí e-shopu Cafago na výborné elektrokolo HIMO Z16.

HIMO Z16 je model skládacího elektrokola, takže není problém jej v kompaktní tvaru převážet třeba v kufru auta. Kolo nabídne poměrně silný 250W motorek, se kterým zvládnete vyvinout rychlost až 25 km/h. Ani dojezd není k zahození, 10 Ah baterie zvládne zhruba 55 km v plném režimu, nebo 80 km v tom asistovaném. Za své peníze dostanete také odolnou konstrukci rámu z hliníkové slitiny a naložíte na něj až 100 kg živé váhy. Potěší i sedátko vyztužené paměťovou pěnou, dvojitý systém brzd, tlumiče, LED světa, blatníky v ceně, nebo LCD displej pro zobrazení základních informací.

To vše je k mání za velmi slušnou cenu, která tedy padla opravdu pořádně. HIMO Z16 je totiž momentálně k dostání na e-shopu Cafago v bleskových prodejích jen za 487.19 euro. Na výběr je pak hned ze čtyř barevných variant, od bílé, přes modrou a šedou až po žlutou. Navíc je vše hezky pohodlně a rychle z německého skladu, takže nehrozí žádné komplikace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.