Domácí kreativci měli během nekonečných lockdownů žně, protože situace přímo vybízela ke kutilství a experimentování s moderními technologiemi. Dnes navíc není problém mít doma výkonnou 3D tiskárnu nebo třeba laserovou gravírovačku. Ceny navíc klesají ve všech kategoriích a dnes už tak ani nemusíte prodat ledvinu k zajištění peněz na financování svých hobby. Dnes potěšíme právě všechny podobně zaměřené jedince, protože pro vás máme akci na skvělou laserovou gravírovačku Ortur Laser Master 2 Pro.

Kdo jsou šikulové Ortur ?

Značku Ortur asi v našich končinách jen tak někdo znáte nebude, takže určitě neublíží se na tyto čínské experty podívat blíže. Společnost byla založena v roce 2018 skupinkou mladých nadšených inženýrů a jen za pár let se vypracovali na špičku v oboru. Jejich hlavním zaměřením je právě laserové gravírovaní, ale nebojí se ani produkce zajímavých 3D tiskáren. Jejich mottem je pak „Imagine It, Design It, Make It!“, tedy inspirativní Představ si, Naplánuj a Vyrob.

Ortur Laser Master 2 Pro v plné kráse

Ale zpět k samotné gravírovačce Ortur Laser Master 2 Pro. Ta je jednou z nejrychlejších na trhu, s 10.000 mm/s nabízí až trojnásobek konkurence. Je také velmi přesná s laserovým fokusem 0.08 x 0.15 mm a výkonným novým 24V 20W FAC laserovým modulem. Celokovová modulární konstrukce je odolná a spolu s extra odolným kabelem přispívá samozřejmě i k celkové spolehlivosti. Nezapomnělo se ani na celou řadu bezpečnostních technologií a opatření, takže nehrozí žádné nehody. Gravírovačka zvládne pracovat se širokou škálou materiálů a také jich většinu zvládne i řezat. Podporovány jsou také nejoblíbenější softwarové nástroje, jako LaserGRBL nebo LightBurn.

A do konce června ještě máte šanci si tuto skvělou gravírovačku pořídit za ještě lepší cenu, než je obvyklé Se slevovým kupónem ORTURPRO se totiž dostanete jen na 389.99 dolarů, samozřejmě i s dopravou zdarma. Navíc každý den až do 1. července máte možnost k prvním 5 kouskům každý den (od 10:00 našeho času) dostat jako dárek zdarma nástavec Ortur YRR2.0 pro gravírování válcovitých objektů. Pokud tedy patříte k nadšeným kutilům, tak si tuto akci nenechte ujít.