I dnes je tu e-shop Wiibuying s další dávkou slev. V nabídce jsou praktické gadgety, které jsou už samy o sobě levné. Ovšem my ke každému z nich přidáme i slevový kupón, který cenu ještě víc sníží. Takže bez dalších zbytečných řečí se na ně rovnou pojďme podívat.

Dobíjecí USB světlo

Pokud sháníte malé LED světlo, které můžete umísti v podstatě kamkoliv, třeba i do skříně, tato nabídka je přesně pro vás. Toto světlo má kruhový tvar, je vybaveno USB-C konektorem pro nabíjení a jedním posuvným ovládacím tlačítkem. Světýlko osvítí plochu v dosahu 3 až 5 metrů a k podkladu jej lze buď přilepit 3M páskou a nebo přichytit magnetem. Aktuální cena tohoto LED světla na Wiibuying  je 6,49 dolaru. Při použití slevového kupónu ve tvaru WIINL25 cena spadne na 3,99 dolaru.

Wiibuying

Malý bezdrátový Wi-Fi adaptér

Asi by bylo zbytečné obšírně popisovat k čemu se hodí bezdrátový Wi-Fi adaptér. Takže jen stručně. S jeho pomocí snadno připojíte svůj stolní počítač nebo notebook k Wi-Fi. Stačí mít jen jeden volný port USB 2.0. Adaptér podporuje standard IEEE802.11 a/b/g/n. Přenosová rychlost je až 150 Mbps při frekvenci 2,4 GHz. Adaptér je kompatibilní se systémy Windows XP, Vista 7/8/8.1/10, MAC OS X 10.11.X/10.10.X a Linux v3.0.0.4. Díky funkci Soft AP jej lze používat jako přístupový bod. Cena adaptéru je momentálně nastavena na 4,99 dolaru a slevový kupón ve tvaru WIICWU2 ji srazí na 2,99 dolaru.

EU nabíječka se čtyřmi porty

Také poslední gadget v dnešní nabídce je levný a jde o EU nabíječku se čtyřmi porty. Podporuje nabíjecí standard QC3.0 a rychlé nabíjení s výkonem 48 W. Díky tomu lez přes tuto nabíječku nabíjet až čtyři zařízení současně. Je kompatibilní s telefony značek Huawei, Xiaomi, Meizu, OnePlus, Vivo, Oppo, Samsung a iPhone, případně iPad. Cena této nabíječky je 6,99 dolaru, ale slevový kupón ve tvaru WIIUSPG ji sníží na 2,99 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.