Představovačku řady Honor 50 má výrobce zdárně za sebou a nyní by se měl soustředit na práce na řadě X20. Telefony z této série byly vždy populární a docela dobře se prodávaly a totéž fanoušci očekávají od letošních modelů. A asi není potřeba zdůrazňovat, že o tyto chystané telefony se poměrně aktivně zajímají i tipaři. Na začátku tohoto měsíce se na reálné fotce objevil neznámý telefon Honor. Tenkrát tipaři odhadovali, že by mohlo jít o model Honor X20.

Tomuto telefonu tipaři přisuzují procesor Dimensity 1200. Ovšem nyní na čínském Weibo sdílí nám dobře známý tipař Digital Chat Station informace, ve kterých také figuruje telefon Honor. Ten by ale tentokrát měl být osazen čipsetem Dimensity 700. Dále by měl mít 6,6 palcový LCD displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. Ve středu obrazovky by měla být „díra“ pro přední kameru. Primární senzor hlavního fotoaparátu by měl mít rozlišení 64 MPix.

Kromě toho také tipař dodává, že baterie bude podporovat rychlé nabíjení s výkonem 22,5 W. Ovšem kapacitu akumulátoru neuvádí. Zato ale tvrdí, že půjde o low-end telefon. Pokud by jeho odhady byly správné a skutečně jde o model z řady Honor X20, tipli bychom, že popsal model Honor X20 SE. A to hlavně proto, že telefon Honor 50 SE je osazen čipsetem Dimensity 900. Spousta specifikací telefonů série Honor X20 je ale stále neznámá, a to i přesto, že by mohly být představeny už v průběhu příštího měsíce. Proto raději počkáme na to, co o nich bude sdílet výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.