Aktuální vlna tropických veder už spolehlivě stačila odrovnat většinu české populace a mnozí s její pomocí zapomněli i na covidovou pandemii. Podobné počasí se vzduchem hustým, že by se dal krájet, spolehlivě likviduje veškerou produktivitu práce a tak je nutné začít bojovat. Zavřít se do ledničky je samozřejmě jednou z variant, ale asi je mnohem jednoduší si pořídit nějaký ten ventilátor. Stojanové výkonné kousky samozřejmě vedou, ale občas stačí jen lehká cirkulace vzduchu v místnosti. K tomu dnes máme ideální kousek s chytrým světlem / ventilátorem Yeelight Smart Ceiling Fan S2001. Samozřejmě v akci za zajímavou cenu.

Tento kousek z ekosystému Xiaomi zastane práci jako stropního světla, tak i ventilátoru pro pořádné prohnání vzduchu v místnosti. Regulace lopatek je samozřejmě na úrovni a možná je i reverzní rotace čistě pro cirkulaci a ne pro ochlazování vzduchu. Takže je vše použitelné klidně i v zimě nebo klimatizovaných místnostech. Vše by také mělo být velmi tiché a nic tak nebude rušit noční spánek. Pozadu není ani samotné osvětlení s nastavitelnou teplotou barev, měsíčním režimem a spoustou dalšího. Bonusem je pak samozřejmě propojení s chytrou platformou Mijia, dálkové ovládání a další vymoženosti.

Na e-shopu Cafago je Yeelight Smart Ceiling Fan S2001 momentálně navíc v bleskových prodejích a to i s doručením z německého skladu zcela zdarma. Za 90.74 euro se jedná o velmi šikovný kousek k rozšíření vybavení chytré domácnosti a váš přehřátý organismus vám za něj určitě poděkuje. S tímto chytrým světlem / ventilátorem prostě nešlápnete vedle. A ani vás to nezruinuje.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.