Značka Realme u některých vybraných telefonů připravila i verzi Master Edition. Na této verzi se vždy v rámci designu podílel japonský designér Naoto Fukasawa. Připomeňme, že v edici Master byly vydány modely Realme X, X2 Pro a naposledy také Realme X50. V přípravách ale už je i Realme GT Master Edition. To včera na Weibo naznačil CEO značky, pan Xu Qi Chase.

CEO Realme kromě toho také zveřejnil fotku s designérem Naoto Fukasawou, je proto jasné, že i Realme GT Master Edition ponese jeho designérský rukopis. Ovšem podrobnosti o parametrech a případné detaily o vzhledu telefonu zatím zůstávají v utajení. Je ale pravděpodobné, že i chystaná verze Master Edition bude mít stejné parametry jako původní Realme GT a dojde jen k designové změně zadního panelu. Podobně tomu bylo i u telefonu Realme X50 ME.

Realme GT v edici Master ale není jediným telefonem, na kterém značka momentálně pracuje. V přípravách je i řada Realme X9. V případě těchto telefonů se očekává, že by mohly být oficiálně představeny v polovině příštího měsíce. A vzhledem k tomu, že zástupci Realme už začínají upozorňovat na Realme GT v edici Master, je docela možné, že právě tento telefon bude představen ještě před uvedením řady X9. Ale zatím to není potvrzeno.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.