A další robotický pomocník už pomalu míří na naše trhy. Popularita robotických vysavačů musí růst opravdu velmi strmě, protože značky se předhánějí s novými modely, které jsou samozřejmě vždy ještě o kousek napřed před konkurencí. Naštěstí také padají i ceny high-end modelů, takže můžeme jen s úšklebkem vzpomenout na ceny v desítkách tisíc korun. Značka Roborock patří už nějaký ten pátek mezi premianty v této kategorii a my pro vás dnes máme jejich poslední vlajkovou loď Roborock S7 v předprodejích na e-shopu Geekbuying. Samozřejmě s nějakým tím extra kupónem navrch…

Roborock S7 je samozřejmě univerzální 2-v-1 přístroj, který se kromě vysávání postará i o vytírání podlahy. A právě zde přináší novinku, protože vytírání je pomocí sonické vibrační technologie, která by měla být mnohem účinnější než vytírání hadříkem. Navíc je k mání automatická detekce povrchu, takže robot může plynule přepnout režim při přechodu na koberec. Díky LiDARu se vyhne překážkám a naskenuje si místnosti a vše je také plně konfigurovatelné. Filtr E11 je omyvatelný a robot nabídne 470 ml prachový koš a 300 ml nádržku na vodu. A 5200 mAh baterie by měla stačit na tři hodiny provozu.

Předprodeje tohoto špičkového kousku nám právě odstartovaly na e-shopu Geekbuying a pro našince je velmi pozitivním faktem i doručení přímo z českého skladu. Tím odpadnou veškeré problémy a výrazně se také zkrátí doba doručení. Se slevovým kupónem S7OVER5 pak také klesne i cena předprodeje, kde tak máte možnost si Roborock S7 pořídit jen za 488.41 euro.