Před necelým týdnem probleskla na síti informace, že značka Infinix chystá telefon se zajímavým designem. V podstatě nic víc o tomto stroji známo nebylo, a to dokonce ani jeho prodejní název. Pravda je sice ta, že se spekulovalo o tom, že by telefon mohl podporovat super rychlé nabíjení s výkonem 160 W, ale tato zvěst potvrzena nebyla. Tedy až do dneška, kdy už také víme, že název tohoto nového stroje je Infinix Zero X.

Tuto informaci a několik dalších podrobností o telefonu Infinix Zero X sdílí na svém twitterovém účtu známý tipař Ice Universe. Kromě toho se informace i tomto telefonu objevila i na twitterovém účtu Infinix Pakistan. Jaké parametry jsou tedy potvrzeny? Především je to již zmiňované super rychlé nabíjení s výkonem 160 W a jde o nabíjení kabelové. Tipař dále potvrdil i bezdrátové nabíjení s výkonem 50 W.

Kromě podpory rychlého kabelového i bezdrátového nabíjení je potvrzen také 108 MPix primární senzor hlavního fotoaparátu. Půjde o ten senzor, který je co do velikosti ze všech tří snímačů největší. Nu a když přidáme k těmto prémiovým parametrům i atraktivní design, můžeme směle odhadovat, že půjde o skutečně špičkové zařízení. Tipaři očekávají, že telefon by mohl být představen ve třetím čtvrtletí a zároveň doufají, že by mu mohl výrobce nadělit i zajímavou cenu. Předpokládáme, že podrobnější informace na síť dorazí už brzy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.