I když už nejsme zavření doma v nekončících lockdownech, tak následky nezřízeného životního stylu jsou jednoznačně znát. Z mnoha našinců se během vydatných jídelních orgií staly obézní trosky, které se skoro blíží hrůzám nových aktivistických „andílků“ Victoria Secret. Proto je nutné se vrhnout znovu na nějaké to cvičení a samozřejmě ne vždy je možnost venkovního vyžití. Mučící nástroje jsou k dostání i v domácí verze a my pro vás dnes máme třeba velmi zajímavý rotoped YS-S05 v akci na e-shopu Cafago, který ještě pro jistotu vylepšíme extra slevovým kupónem.

Rotoped YS-S05 je pořádně fortelný a zpracování je na vysoké úrovni. Díky tomu na něj může nasednout až 120 kilogramů živé váhy a dát se do práce. Je vybaven extrémně tichým pásem, takže nikoho ani při cvičení nerušíte. Samozřejmostí je také nastavení sedátek nebo vidlice, případně regulace obtížnosti nášlapu. A pro jistotu máte i krásně červené velké tlačítko s bezpečnostní brzdou. Šlapátka mají také bezpečnostní úchyty, takže vám nebude vypadávat noha. Potěší také i digitální LCD monitor se základním sledováním aktivity, držátko na telefon nebo úchyt na láhev s vodou.

Na výběr máte také mezi červeným a modrým sekundárním barevným doladěním rotopedu, i když hlavní černá je samozřejmě převládající. A tento šikovný mučící nástroj není ani příliš drahý, protože jej momentálně na e-shopu Cafago najdete v bleskových prodejích. S extra kupónem CCS05 pak cena klesne ještě níže a máte možnost si jej tak pořídit jen za 159.99 euro. Navíc hezky příjemně z německého skladu. Tak vzhůru šlapat !