Společnost Xiaomi patří v rámci vývoje rychlého nabíjení mezi špičku. Na konci května/mája představila technologii Hyper Charge s výkonem 200 W pro kabelové nabíjení a 120 W pro bezdrátové nabíjení. Ovšem na svém kontě mají i kabelové nabíjení s výkonem 120 W a 100 W, které bylo uvedeno v roce 2019. A právě posledně zmíněné rychlé nabíjení by mohla dostat i řada Redmi Note.

Samozřejmě řada Redmi Note je pro rychlé nabíjení s výkonem 100 W velmi vhodná. Jde totiž o úspěšnou sérii telefonů střední třídy, která se dobře prodává. A to hlavně proto, že telefony mají výborně vyvážený poměr cena/výkon a mají dokonce i některé parametry a funkce, které najdeme u prémiových strojů. O tom, že by k zajímavým funkcím do budoucna mohlo přibýt i super rychlé nabíjení informuje na Weibo známý tipař Digital Chat Station.

Připomeňme, že i v současnosti najdeme u telefonů Redmi Note podporu rychlého nabíjení. Například model Redmi Note 10 Pro, který byl představen v minulém měsíci, podporuje rychlé nabíjení s výkonem 67 W. Ovšem toto je zatím hranice, kterou v rámci výkonu nabíjení telefony Redmi nepřekročily. Proto můžeme považovat počin přinést podporu 100 W nabíjení na řadu Redmi Note za velmi zajímavý. Je ale pravděpodobné, že už u příštích vlajkových telefonů Xiaomi bychom se mohli potkat s ještě rychlejším nabíjením. Vzpomeňme, že už například loňský model Mi 10 Ultra podporuje 120 W kabelové nabíjení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.