Značka Realme je velmi dravá a za poměrně krátkou dobu své existence výrazně rozšířila své portfolio produktů. Kromě čínského a indického trhu se jí dobře daří třeba i na trhu evropském, takže je jen logické, že si vytvořila vlastní ekosystém TechLife a do něj nedávnou pustila svou první sub-značku Dizo. Tato sub-značka byla oznámena zhruba před měsícem a měla by fungovat v segmentu AIoT.

Realme při uvedení své sub-značky Dizo avizovalo, že se bude starat o produkci gadgetů pro chytrou domácnost, zábavní produkty a další příslušenství. Krátce na to ale vyšlo najevo, že v jejich portfoliu najdeme i rebrandované nositelnosti Realme, jako jsou sluchátka a hodinky. A přesně tyto tři produkty jsou už nějakou dobu zalistovány na oficiálních stránkách Dizo.

Nyní se na twitterovém účtu Dizo objevila krátká zpráva, že na 1. července/júla připravují představovačku, na které představí své první produkty. Samozřejmě o jaké produkty půjde konkrétně se z tweetu nedozvíme. Ve hře jsou již zmíněné hodinky a dvoje sluchátka. Ty totiž stále nebyly oficiálně představeny. Ovšem spekuluje se i o uvedení Bluetooth reproduktoru a robotického vysavače. A aby toho nebylo málo, proslýchá se, že v přípravách jsou i dva telefony Dizo Star 500 a Star 300. Takže vše je zatím velkým tajemstvím, ale určitě ne nadlouho.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.