Úklid obvykle nepatří  k těm nejoblíbenějším činnostem a mnozí z nás se mu tak rádi vyhnou. Konkrétně luxování nebo vytírání podlahy se ke koníčkům rozhodně počítat nedá. Naštěstí dnes máme moderní technologie, které se o to mohou postarat po vlastní ose. Ano, hovoříme o robotických vysavačích, které jsou stále pokročilejší a zároveň cenově dostupnější. Nic už tak nebrání v tom jim svěřit kompletní péči o podlahy a koberce vašeho domova. A my pro vás dnes máme slevovou akci z Aliexpressu na jeden z nejvybavenějších high-end modelů v této kategorii, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+.

Tento robotický vysavač se tak může například pochlubit technologií S-cross 3D, která se jinak využívá například u samořídících vozidel. Je až 10x přesnější než obvyklá infračervená technologie vyhýbání překážkám a jde o naprostou špičku. K tomu pomůže i ToF kamerka vepředu k odměřování vzdálenosti a také 3D VSLAM navigace a mapování prostředí. Japonský motor Nidec zaručí sílu sání až 3000Pa, k dispozici je ale také chytrá 250 ml nádržka na vodu a zvládne mokré vytírání ve třech režimech. Potěší i velká 5200 mAh kapacita baterie, která slibuje až tři hodiny provozu.

V balení samozřejmě najdete i nabíjecí dok, do kterého se vysavač sám v případě potřeby vrátí a dobije. Ale teď k tomu nejpříjemnějšímu a to je samozřejmě cena. Letní slevy na Aliexpressu totiž ode dneška mají na Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ velmi sympatickou akci, navíc z evropských skladů a pro jistotu hned se tříletou zárukou. Ceny jsou sníženy už samotnou akcí, ale navíc jsou k mání i extra kupóny, které srazí cenu až na 250.10 euro. Takže pro polský sklad platí $20 kupón OBLEDNE20, pro francouzský €25 kupón FRJUNE20 a pro španělský €28 kupón 28VERANOALI. Takže proč si neudělat radost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.