E-shop Wiibuying už se na našich stránkách poměrně zabydlel a tak nás poměrně pravidelně zásobují slevovými kupóny vlastní provenience. Skoro jako by tušili, že právě na to český zákazník prostě slyší. Ani dnešek není výjimkou a máme tak pro vás další trojici jejich kupónů na některé zajímavé kousky z jejich skladů. Sluší se ale také zmínit akci, pokud jste se u nich ještě nezaregistrovali. Noví zákazníci totiž mají možnost využít kupónu 53RRDET4 na $10 slevu. Ta sice neplatí na všechno, ale někde ji určitě upíchnete. A které tři kousky tedy pro vás dnes máme ?

Co třeba hodinky Kospet Rock, které vypadají na první pohled odolněji než je obvyklé a dokládá to i jejich zpracování z kombinace kovu a polykarbonátu. Velký 1.69-palcový dotykový TFT displej nabídne rozlišení 280 x 240 pixelů a hodinky samozřejmě umí zobrazit i veškeré notifikace z telefonu. K tomu se připojíte pomocí Bluetooth 5.0 a podporován je kromě Androidu i iOS. Voděodolnost je 3ATM a hodinky umí sledovat až 20 rozdílných sportovních aktivit a měřit váš tep a okysličení krve. Baterie s kapacitou 350 mAh pak vydrží ve standby až 50 dnů, ale realistické jsou zhruba dva týdny normálního používání. S kupónem 53RRDET4 jsou k mání jen za 29.99 dolarů.

Další je na řadě Bluetooth headset Lenovo HX106 s univerzálním otočným designem, takže se hodí jak do levého, tak i do pravého ucha. Ten nabídne stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0, redukci okolních ruchů a samozřejmě i citlivý vestavěný mikrofon. Headset je voděodolný a nezalekne se tak ani potu. Velká 160 mAh kapacita baterie by měla stačit na plných 120 hodin ve stand-by režimu, nebo 20 hodin přehrávání hudby. Ten se stejným kupónem 53RRDET4 pořídíte na Wiibuying jen za parádních 10.99 dolarů.

Poslední do party pak jsou další velká sluchátka Bluedio T7+. Ta nabídnou velmi pohodlná polstrované zpracování a hlavně velké 57 mm audio drivery s titanovou membránou. Jejich chloubou je ale ANC technologie potlačení okolních ruchů se zapojením až čtyř rušících mikrofonů. Navíc se automaticky vypnou po sundání z uší, případně rozeznají i upadnutí majitele do spánku. K poslechu hudby navíc ani nepotřebujete připojený telefon, protože mají Bluedio T7 Plus vlastní slot na microSD kartu. Pokud ale přece jen připojíte telefon pomocí Bluetooth 5.0, pak získáte také i chytré funkce včetně hlasového asistenta, umělé inteligence, nebo třeba i krokoměr. S kupónem 53RRDET4 navíc k mání jen za 36.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.