Není to tak dávno co pánové z XDA zjistili, že značka Infinix pracuje na nabíječce s vysokým výkonem 160 W. Dodali také, že značka by měla chystat i telefon, který bude toto nabíjení podporovat a zároveň by měl být cenově dostupný. Dnes se, opět díky stránkám XDA Developers, můžeme na tento telefon podívat. Renderované snímky ukazují, že chystaný přístroj má docela zajímavý design.

Vzhled telefonu Infinix působí prémiovým dojmem. Čelní panel má 3D zakřivené sklo a v levém horním rohu je „díra“ pro přední kameru. Horní a spodní rámeček je skutečně minimální a boční rámečky jsou neviditelné díky již zmíněnému výraznému zakřivení. Pod displejem by měl být uložen i snímač otisků prstů.

Na zadním panelu je poměrně velký obdélníkový modul fotoaparátu. Jsou v něm uloženy tři snímače a LED blesk. Primární senzor je výrazně velký a zdá se, že třetí ze snímačů je, podle čtvercového ohraničení, periskopový. Na zádech si také nelze nepovšimnout obrovského nápisu „NOW“ a podstatně menšího nápisu Infinix. Na spodní hraně můžeme vidět port USB-C, mřížku reproduktoru a mikrofon. Parametry tohoto stroje ale zůstávají v utajení, takže je docela možné, že jde o onen neznámý telefon, který bude podporovat 160 W nabíjení. Ale opravdu jde zatím jen o spekulace.