Jistě si vzpomenete na telefon Lenovo Legion 2 Pro, který byl představen letos v dubnu/apríli. Měl netradiční design zadního panelu a špičkové parametry. Prostě vlajková loď se vším všudy. Další vlajky Lenovo se asi hned tak nedočkáme, ale můžeme se pomalu začít připravovat na příchod telefonu Lenovo K13 Pro. Ten se totiž objevil v databázi Google Play Console.

Díky tomu můžeme zjistit jak bude telefon Lenovo K13 Pro vypadat a také to, jaké budou některé z jeho parametrů. Telefon bude pohánět Qualcomm procesor s kódovým označením SM6115. To jasně ukazuje na Snapdragon 662. A použití tohoto čipsetu zas jasně naznačuje, že přístroj nebude podporovat 5G sítě. Tipaři odhadují, že by v rámci pamětí mohly být k dispozici dvě verze s 4 a 6 GB operační paměti a 64 a 128 GB interního úložiště. Ta s 6 GB RAM je uvedena ve výpisu.

Displej by měl mít rozlišení 1600×720 pixelů, ale jeho úhlopříčka ve výpisu zveřejněna není. Z renderovaného obrázku čelního panelu dále můžeme zjistit, že telefon má širší rámečky kolem obrazovky a stejně tak i bradu. Přední kamera bude uložena v malém kapkovitém výřezu. Ovládací tlačítka jsou uložena na pravé hraně. Operačním systémem je Android 11. Vzhledem k tomu, že je telefon zalistován na Google Play Console je pravděpodobné, že bude představen v dohledné době.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.