Globální technologický brand HONOR včera uvedl zbrusu novou sérii HONOR 50 v Číně. Doplněná módním designem a výkonnou sadou fotoaparátů, se série HONOR 50 postará o vše, co dnes potřebuje nejen mladá generace. Narůstající trend zachycení a sdílení momentů v reálném čase je enormní. Tato série chytá náskok v natáčení videí na úrovni profesionálního vlogování.

Pokročilá kamera pro natáčení videí jako profesionálové

Nárůst trendu natáčení videí v přímém čase je za posledních 18 měsíců razantní. Nejen mladá generace víc a víc natáčí videa a rovnou je publikuje víc než jakýkoli jiný obsah. Tzv. vlogování se neobejde bez potíží jako je rušivé prostředí nebo limitované možnosti režimů natáčení. Série HONOR 50 posouvá natáčení videí na
další úroveň, díky inovativnímu hardwaru i softwaru, můžete pustit svoji fantazii naplno, kdykoli a kdekoli jste.

Standardní verze je vybavena duálními video fotoaparáty na přední straně. 12MPx fotoaparát přináší úhel o šířce 100° a ideální portrétní ohniskovou vzdálenost 18 mm, zatímco 32MPx fotoaparát zachytí větší detaily pokaždé ve velmi vysoké kvalitě. Využití AI (umělé inteligence) pro rychlé přepínání nebo super noční režim jsou součástí duálních video fotoaparátů, nabízející ještě víc možností pro natáčení videí. Navíc k tomu je Pro verze vybavena šesti multi módy pro využití čočky, s využitím kombinace přední a zadní kamery současně. Při natáčení videa si tak můžete vybírat mezi různými vychytávkami jako je beauty režim, zachycení momentu jako profesionální fotograf nebo širokoúhlé focení, jednoduše vše, co potřebujete k natočení profesionální video vlogu.

Je to jednoduše ještě lepší zážitek z natáčení videí. Série HONOR 50 usnadní natáčení nebo zachycení jakéhokoli momentu s velmi jednoduchým a intuitivním ovládáním včetně vylepšeného nahrávání audia. Díky inovativnímu designu, je série HONOR 50 vybavena 3 mikrofony pro ještě lepší záznam zvuku při natáčení videí. Pokročilé technologii mikrofonů využijete také v bezdrátových Bluetooth sluchátkách pro vzdálené nahrávání a přidání další zvukové vrstvy pro vlogování.

Prémiová výbava pro focení, to je základ pro obě dnes představené novinky se čtyřmi zadními fotoaparáty, včetně 108Mpx hlavní kamery, 8Mpx širokoúhlé kamery, 2MPx makro kamery a 2Mpx hloubkové kamery. Kombinace různých čoček přináší zážitek z fotografování na opravdu profesionální úrovni, včetně čistěji vykreslených fotek, nebo větší šířky záběru.

Design duálního prstence a prvotřídní provedení se dá přirovnat k dokonale vybroušenému diamantu

Spojení technologie a krásného designu. Tak se dá také nazvat právě představená série, která znovu vede, pokud jde o dokonalý estetický zážitek. Inspirace designem luxusních prstenů, se série HONOR 50 řadí mezi nadčasovou klasiku.

K dostání bude v dech beroucích barevných provedeních Frost Crystal, Amber Red, Emerald Green a Midnight Black pro naplněních nejvyšších požadavků na styl. Barevné provedení Frost Crystal bylo vytvořeno díky prvotřídnímu zpracování a sofistikovanému procesu, stejně jako se utváří diamant se všemi nádhernými
odlesky v různých lomech světla.

Neskutečný zážitek pro oko díky 1.07 miliardě barevného spektra na displeji a ultra tenkému tělu

Displej série HONOR 50 je snadno jednoznačný upgrade předchůdců v kategorii. Se 75°zkosením na 6.57” displeji HONOR 50 a 6.72” displeji pro HONOR 50 Pro, je také série vybavena top retina obrazovkou s 1.07 miliardou barev. Skutečná vyšší úroveň barevného rozlišení je ohromující zážitek s vysokým kontrastem DCI-P3 100% barevné palety a 439 PPI, HONOR 50 Pro přináší větší zastoupení barev a vysoké rozlišení. Díky tomu si užijete zážitek z přenosu videa nebo fotografie, jako by byla skutečná. Ideální pro sledování filmů, prohlížení fotek nebo hraní her.

Série HONOR 50 podporuje 120Hz míru obnovení, včetně 300Hz míry odezvy na dotyk a také inteligentní dynamickou míru odezvy pro ještě lepší vykreslení jakýchkoli animací. Perfektní pro všechny, kdo vytváří jakýkoli obsah a tráví dlouhé hodiny zachycením fotky nebo videa a pak sdílením přes mobilní telefon. Série
HONOR 50 je vybavena samozřejmě také certifikací TÜV Rheinland EyeComfort Display 2.0 zaručující větší komfort vašim očím, i při horších světelných podmínkách.

O další třídu vyšší 100W ultra rychlé nabíjení

Za podporu sítě 5G, je natáčení videí, tzv. vlogování nebo hraní her velká zátěž na baterii. Série HONOR 50 nabízí nabíjení v podstatě za zlomek času, kombinující jednoduchou a duální baterii, tak má HONOR 50 k dispozici 66W rychlé nabíjení a HONOR 50 Pro až 100W.

Telefony mají v balení 4300 mAh a 4000 mAh podle modelu, zaručující velmi dlouhý čas bez nabíjení. Na základě interních testů HONOR, mobilní telefon HONOR 50 je nabitý až na 70 % během 20 minut, zatímco HONOR 50 Pro má nabito na 90 % v ten stejný čas. Obavy z věčné vybité baterky jsou prostě pryč.

Exkluzivní technologie dostává výkon na maximum

Oba dva modely běží na mobilní platformě Qualcomm Snapdragon 778G 5G, zajišťující excelentní výkon a minimální spotřebu. Navíc má série HONOR 50 ve výbavě variaci exkluzivních inovací jako je GPU Turbo X a Hunter Boost pro skutečný prémiový a plynulý uživatelský herní zážitek.

S GPU Turbo X, exkluzivní akcelerační technologii, série HONOR 50 dostává herní zážitek do vyšší třídy. Redukuje jakékoli prodlevy a zaručuje stabilní hraní i náročnějších her.

HONOR 50 Pro má upravený design pro přehřívání. Duální VC systém chlazení na telefonu dodává vysokou úroveň grafiky a pomáhá zvládat vyšší nároky, perfektní pro hraní her nebo natáčení videí v reálném čase.

Magic UI 4.2 pro zážitek z intuitivního mobilního rozhraní

Série HONOR 50 běží na novém upgradovaném systému Magic UI 4.2 který podporuje rychlé přepínání obrazovek nebo pomáhá s vylepšením sdílením mezi zařízeními. Přináší tak ještě komfortnější zážitek při studiu, práci na home office nebo rychlému focení nebo natáčení videí a sdílení s přáteli.

Pro konektivitu s 5G, podporuje tato řada duální 5G a Link Turbo, které přináší excelentní rychlost připojení za každého scénáře. Za podpory AI technologie pro big data, Link Turbo automaticky analyzuje model každého uživatele a kondici připojené sítě, dokáže tak připojení adaptovat pro nejlepší možný výsledek a přepínat bez prodlevy mezi Wi-Fi nebo 5G pro maximální rychlost stahování s využitím obou sítí.

Cena a dostupnost

S prvním trhem pro uvedení právě dnes 16. června v Číně, oba telefony jdou do předobjednávek za RMB 2699 a RMB 3699, respektive. Později bude HONOR 50 v dalších zemích, včetně Francie, Malajsie, Mexika, Ruska, Saudské Arábie, Velké Británie nebo České republiky a Slovenska.

Současně se sérií HONOR 50, HONOR také oznámil HONOR 50 SE a sluchátek HONOR Earbuds 2 SE TWS v Číně. HONOR 50 SE bude k dostání za RMB 2399 a sluchátka HONOR Earbuds 2 SE TWS za RMB 469.