Léto je tu a k nákupům před prázdninami se určitě hodí i nějaká ta sleva. My jich tu pro vás máme dnes hned několik. Týkají se praktických gadgetů, které jsou v nabídce e-shopu Wiibuying a my ke každému přidáme i slevové kupóny, který cenu ještě o něco málo sníží.

Levná bezdrátová nabíječka

Prvním gadgetem z dnešní nabídky je praktická bezdrátová nabíječka s výkonem 10 W. Má kruhový tvar a LEDku pro indikaci nabíjení. Asi není potřeba dodávat, že se hodí k telefonům, které bezdrátové nabíjení podporují a je kompatibilní s telefony Samsung, Xiaomi, Huawei a iPhone. Nabíječka je vybavena technologií Qi. Její cena je 10,99 dolaru, ovšem slevový kupón ve tvaru WIIQCO cenu sníží ještě o 2,99 dolaru.

Slevové kupóny

Chytrý čistič uší

Nejen zuby, ale i uši se už dají čistit chytře. K tomu je ale potřeba si pořídit tento odstaňovač ušního mazu. Lze jej přes Wi-Fi spárovat s telefonem a protože je konec tohoto čističe vybaven malou kamerou, můžeme průběh čištění sledovat na displeji telefonu. Zařízení má certifikaci IP67, takže jej není problém po čištění umýt vodou. Baterie s kapacitou 250 mAh a měla by vydržet až 30 dní při desetiminutovém čištění uší jednou za sedm dnů. Aktuální cena čističe uší je 37,99 dolaru. Při použití kupónu ve tvaru ESRC5BWD se cena sníží na 21,99 dolaru.

Slevové kupóny

Elektrický zastřihovač vlasů

Elektrické zastřihovače vlasů už patří k oblíbené klasice v nabídkách e-shopů. Tento zastřihovač je malý, snadno přenosný a bezdrátový. Hlava strojku je vyrobena z titanu a v balení jsou čtyři nástavce pro různou délku zástřihů. Po plném nabití baterie vydrží strojek až 240 minut provozu na jeden zátah. Cena tohoto zastřihovače vlasů je nyní 13,99 dolaru. Slevový kupón ve tvaru WII3XX ji ale sníží na 10,99 dolaru.

Slevové kupóny

Držák na zubní kartáčky s dávkovačem pasty

Posledním gadgetem z dnešní nabídky je praktický držák na zubní kartáčky. Jeho součástí je i dávkovač zubní pasty. To ale není vše, držák navíc funguje také jako UV sterilizátor kartáčků. UV záření by mělo vyčistit kartáčky téměř na 100 %. Sterilizace trvá zhruba 4 minuty a poté se automaticky vypne. Do držáku se vejde až pět kartáčků, ať už klasických nebo sonických. Držák je momentálně zlevněn na 24,99 dolaru a slevový kupón ve tvaru WIISH5R jeho cenu srazí na 17,99 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.