S platformou Xiaomi Mijia máme v souvislosti s úklidem určitě spojené hlavně robotické vysavače, ale to  samozřejmě zdaleka není vše. Klasické ruční kousky sice lehce vycházejí z módy, ale přece jen mají proti svým automatickým kolegům celou řadu výhod. Dostanete se s ním totiž kamkoliv a hlavně nejste limitováni pouze na podlahu. Momentálně „frčí“ v této kategorii bezdrátové modely, ale Xiaomi pro nás dnes mají ještě o fous tradičnější kousek. Ruční vysavač Xiaomi Mijia tak klasicky zapojíte do zásuvky a navíc si ho můžete pořídit i se slevou na e-shopu Cafago.

Ruční vysavač Xiaomi Mijia je velmi skladný a využijete ho buď ve variantě s tyčovým nástavcem na podlahu nebo s krátkou hlavicí třeba na nábytek. Nabídne velmi silné 16 KPa sání s dvojicí režimů, výkon plných 600W a rotující kartáč v širokém nástavci na podlahu. Filtrační systém je hned trojitý a HEPA filtry jsou navíc vyměnitelné a jednoduše omyvatelné. Vysavač není nijak těžký s 1.54 kg váhy a v balení navíc dostanete i šikovný úchyt přímo na zeď. Samozřejmě jsou k mání i doplňkové nástavce a kartáče, takže jde o velmi univerzální kousek.

Nezklame ani cena, protože je tento šikovný ruční vysavač k dispozici v bleskových prodejích na e-shopu Cafago jen za 49.49 euro. Doručení je navíc hezky pohodlně z německého skladu, takže nebude nic doplácet, ani dlouho čekat na zásilku. Tak se na vše mrkněte, třeba vás tenhle kousek zaujme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.