Značku Tronsmart asi není příznivcům audio výrobků příliš představovat, protože jsme jejich produkty měli na našich stránkách určitě často i my. Firma byla založena v červnu 2013 a skrze skromné začátky se propracovali na absolutní špičku, kdy jejich výrobky doporučují i giganti jako Qualcomm, Forbes nebo Yahoo. A z pohledu na datum založení je jasné, že Tronsmart v těchto dnech slaví osmé narozeniny a při té příležitosti si samozřejmě spolu s e-shopem Geekbuying přichystali pořádné slevy.

Na Geekbuying je tak momentálně k sehnání široká škála produktů značky Tronsmart a většina z nich se může navíc pochlubit i extra slevami a akcemi. A určitě neuškodí se do oslav zapojit i na oficiálních stránkách značky, kde si můžete zatočit kolem štěstí a vyhrát třeba obří dárkový box v hodnotě 500 dolarů. E-shop Geekbuying navíc teď má i další doprovodné akce, jako je třeba promo kampaň s až 80 % slevami na spotřební elektroniku, takže také neublíží se na vše podívat.

Reproduktory pro zahřátí

A co nám třeba značka Tronsmart během oslav naservíruje ? Pro začátek třeba bezdrátový reproduktor T6 Plus se 40W výkonu, 360° zvukem, NFC čipem nebo dlouhou výdrží na baterii. S kupónem NNNANONI1 si jej můžete pořídit jen za 37.73 euro. Nebo třeba další bezdrátový reproduktor, ale v kompaktnější verzi Force 2 se 30W, certifikací IPX7 nebo skvělým čipem Qualcomm QCC3021. A díky kupónu NNNANONI2 je k mání jen za 32.81 euro.

Sluchátka pro každého

To ale samozřejmě není všechno, protože se urodilo i v kategorii sluchátek. Třeba Apollo Bold s vlajkovým čipsetem Qualcomm QCC5124, šesticí mikrofonu a technologií aktivního potlačování ruchů. Zaplatíte za ně jen,54.97 euro, tedy s kupónem NNNANONI3. A TWS model Appolo Air také určitě stojí za hřích, také jde o sluchátka s aktivním potlačováním ruchů. Navíc o fous levnější za 41.02 euro s kupónem NNNANONI10. A nezapomnělo se ani na hráče s výborných bezdrátovým headsetem Shadow. Ten dokonce hezky z českého skladu jen za 37.35 euro s kupónem NNNANONI6.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.