Při pohledu do portfolia výrobků značky Xiaomi asi budete muset pořádně hledat, než naleznete kategorii ve které by se neangažovali. Záběr je vskutku široký a pokrývá mnohem více, než je technologické vychytávky. Velmi oblíbenou kategorií jejich zboží jsou i domácí doplňky a právě z této skupiny pochází i dnešní sleva e-shopu Cafago. Stolní lampa Xiaomi Mijia Lite je navíc k dispozici hezky pohodlně z německého skladu obchodu, takže je doručení nejen rychlé, ale i bezdoplatkové.

Tato stolní lampa od Xiaomi vám na stole opravdu moc místa nezabere a navíc je plně polohovatelná díky ohebnému kloubu. A Xiaomi Mijia Lite nabídne i velmi solidní parametry, které uspokojí i náročnějšího uživatele. Vyrovnané osvětlení zajistí 42 malých LED žárovek s celkovým výkonem 8W a lampa se chlubí celkovou svítivostí 500 lumenů. Teplota barev je nastavena na příjemných 4000K a regulovat můžete intenzitu osvětlení ve třech stupních. Vše pomocí pohodlného dotykového ovládání. Samozřejmostí je pak absence škodlivého modrého světla a případných rušivých záblesků.

Na e-shopu Cafago momentálně najdeme stolní lampu Xiaomi Mijia Lite v bleskových prodejích a cena je nastavena velmi sympaticky nízko. Pořídíte ji totiž jen za 27.22 euro, což za podobnou „stylovku“ vůbec není špatné. Ale v případě zájmu bych doporučil poměrně pohnout, protože zbývalo v této akci už jen pár posledních kusů. Tak se na vše určitě mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.