Víkend je tu a s ním i další velmi zajímavá slevová akce z e-shopu Wiibuying. Ta se tentokrát nebude limitovat jen na pár kupónů, ale naservíruje nám hned celou skupinku produktů pod jedním kupónem QUZJE2S3. A tento kupón je navíc výživný, protože s ním ušetříte plných 50 % z oficiální ceny. To už zní poměrně zajímavě, takže se na pár těchto kousků z této nabídky podíváme podrobněji. Jde většinou spíše o menší levnější produkty, ale i tak je poloviční cena vždy příjemná.

Wiibuying

Začneme třeba bezdrátovými sluchátky Lenovo XE05 / XE05 Pro. Ty jsou vybaveny magnetickým krčním mostem a hodí se tak například ideálně na sportovní aktivity. Pochlubit se mohou také 6D 10 mm drivery, takže slibují i částečně prostorový zvuk. Připojení je pomocí Bluetooth 5.0 a baterie by měla vydržet až 5 hodin přehrávání. Samozřejmostí je i integrovaný mikrofon nebo odolná certifikace IPX5. A s dnešním kupónem se dostaneme na cenu od 8.31 euro.

S tím jak se pomalu dostáváme do letních měsíců, tak se blíží i radostí spojenou s dovolenou ve společnosti komárů. Pomoci by s touto nepříjemností mohl i speciální náramek M1. Ten ultrasonickou technologií odpuzuje komáry a nemusíte se tak obtěžovat s chemickými repelenty. Baterie by měla vydržet zhruba 5 dnů na jedno nabití a náramek je samozřejmě voděodolný. A za 8.31 euro by se mohlo jednat o poměrně zajímavý „kauf“.

Čínské Lenovo toho vyrábí opravdu hodně a fušují také samozřejmě i do počítačových periferií. Takže co třeba taková bezdrátová myška Lenovo M202 ? Ta zaujme extra kompaktními rozměry, takže se hodí k ultrabookům a podobným zařízením. Myš umí několik úrovní DPI a jde samozřejmě o optický kousek s laserovou technologií. Vystačíte si také jen s jedinou AA baterií na její nabíjení. Cena je pak znovu dnes oblíbených 8.31 euro.

A když už jsme u těch produktů za 8.31 euro, tak můžeme zmínit i velmi šikovné USB kabely Olaf mobile. Ty jsou k mání v černé, modré a červené barvě a na výběr máte mezi micro USB, USB Type-C a Lightning konektory. Opletené kabely a zahnuté konektory také určitě potěší.

E-shop Wiibuying mají pro zákazníky také novinku v podobě nového kupónového centra. To je stránka s extra aktuálně platnými kupóny na jejich produkty, které by se měly denně aktulizovat. Takže určitě neublíží se na tyto stránky občas mrknout.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.