Včera jsme se dozvěděli, že značka Realme zabrousí i do segmentu notebooků. Připravují totiž svůj první laptop, který by podle všeho mohl být už brzy představen. To ale není vše. Krátce po oznámení nového notebooku se na síti objevila také zpráva, že Realme chystá i další novinku, a to tablet. Není se čemu divit, protože roky upadající trh s tablety se během pandemie koronaviru vzpamatoval a úspěšně se začíná rozjíždět. Na tuto vlnu naskočili mnozí výrobci jako jsou Apple, Samsung, Xiaomi a nyní se přidává i Realme a pracuje na svém tabletu Realme Pad.

Informace o chystaném tabletu je poměrně nenápadná a objevila se na twitterovém účtu šéfa marketingu značky Realme, pana Francise Wanga. Ve svém prvním tweetu na toto téma se Wang fanoušků ptá, co říkají na název Realme Pad. Jeho další tweet je už ve formě ankety, kde dává hlasovat, zda je lepší název Realme Pad a nebo Realme Tab. Výsledek ankety během krátké chvíle tak trochu zamíchal kartami, protože 54,8 % hlasujících se víc zamlouvá název Realme Tab.

To jsou zatím asi tak veškeré informace, které o chystaném tabletu máme. Zvěst je to samozřejmě poměrně čerstvá, takže tipaři teprve začínají zjišťovat, jaké specifikace by tablet mohl dostat a kdy by teoreticky mohl být představen. A v podstatě podle výsledků ankety není ani jistý jeho obchodní název. Proto budeme muset nějaký čas počkat na podrobnější zprávy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.