Čínský e-shop Geekbuying patří určitě do skupiny těch nejoblíbenějších a většina z nás určitě aspoň jednou jejich služeb využila. Čas ale opravdu letí a jen za pár dnů tak tito experti budou oslavovat už 9. narozeniny a výročí zahájení činnosti. Při té příležitosti si samozřejmě pro fanoušky nachystali i pořádnou porci slev, kupónů, soutěží a všeobecného veselí. Takže by určitě stálo za hřích se na vše podívat, protože nikdy nevíte, kdy se vám povede kápnout na něco opravdu zajímavého.

Samotné narozeninové oslavy na Geekbuying se vším všudy vypuknou až za pár dnů 15. června, ale už od včerejška probíhají rozličné „zahřívací“ akce. V nich máte možnost získat třeba kupóny v hodnotě až 99 dolarů, stačí se jen zaregistrovat s vaší e-mailovou adresou. Nebo si vystačíte s kupónem GKB9THAN pro každého na $5 slevu při útratě minimálně $50. K tomu už navíc jsou k mání i první extra slevy a bleskové prodeje, ale to hlavní včetně soutěží o ceny v hodnotě $100.000 nás čeká až za pár dní. V předstihu si už ale můžete třeba projít jejich nabídku, ať víte na co dávat pozor. Navíc mají hned několik evropských skladů včetně toho českého, což se vždycky hodí.

Něco málo extra kupónů…

Pro dobrou míru ale můžeme hned přihodit i pětici extra slevových kupónů na několik vybraných zajímavých kousků. Co třeba takový bezdrátový reproduktor TRONSMART Elementa T6 Max se 60W výkonem ? S kupónem GKBTSCZ6 jen za 57.43 euro. Nebo jeho sourozenec TRONSMART Force 2 s čipem Qualcom QCC3021 a 30W výkonu ? Díky kupónu GKBTSDE13 jen za 36.91 euro. A domácí úklid pak můžete klidně kompletně nechat na pokročilém robotickém vysavači Roborock S7, který je s kupónem S7OVER5 k mání jen za 467.67 euro.

Nezapomnělo se ani na hráče a třeba taková miniaturní konzole ve PS3000 ve tvaru flashdisku s dvojicí bezdrátových gamepadů stojí za hřích. Podporuje až 4K rozlišením a spoustu her napříč klasickými platformami. Může být vaše s kupónem 5ZNUM7L7 jen za 38.31 euro. A pokud snad patříte k opravdovým fajnšmekrům, kteří vzpomínají na zlatou éru osmdesátkových „automatů“, pak pro pro vás máme jednu lahůdku. Arkádový retro systém SNK MVSX se stojanem, 17-palcovým displejem a padesátkou legendárních her. To stojí i za 549.73 euro, navíc s pomocí kupónu 5ZYVJRWP.